Strona głowna ˇ Galeria zdjęćCzwartek, Lipiec 24, 2014
Nawigacja
bullet Strona głowna
bullet Zdrowe odżywianie
bullet Aktualności
bullet Galeria zdjęć
bullet Gazetka szkolna JAMNIK
Uczniowieon
Szkolne Strony WWWoff

Szkoła
Rekrutacja do Gimnazjum
Dyrekcja
Pracownicy Szkoły
Konkursy przedmiotowe
Statut Gimnazjum
Dzwonki
Plan lekcji
Kalendarium zadań 2013/2014
Kalendarz roku szkolnego
Szkolna Rada Uczniowska
Wykaz podręczników
Szkolny Zestaw Programów
Absolwenci Gimnazjum
Podstawa programowa
Wymagania na oceny
Dla klas III - REKRUTACJA
Main Index

Lista uczniów klas I spoza obwodu Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie przyjętych w wyniku przeprowadzonej rekrutacji na rok szkolny 2014/2015.

1. Paweł Nowak
2. Krzysztof Dobranowski
3. Miłosz Kasprzyk
4. Bartosz Patalita
5. Aneta Wójtowicz
6. Zuzanna Bartosik
7. Paulina Nawojowska
8. Krystian Woźniak

Składy osobowe klas I w roku szkolnym 2014/2015 w Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie

NAZWISKA I IMIONA ORAZ GRUPY JĘZYKOWE

Klasa I a
Wychowawca – p. Beata Rybak

1. Bednarski Daniel Stanisław - II grupa
2. Dębowski Karol Piotr - II grupa
3. Dubiel Jakub Władysław - II grupa
4. Feliks Magdalena Małgorzata - I grupa
5. Garbula Karol Dariusz - II grupa
6. Godzik Sebastian - II grupa
7. Godzik Weronika Sylwia - I grupa
8. Górska Joanna Zofia - II grupa
9. Janus Sylwia Karolina - II grupa
10. Kaleta Marta - I grupa
11. Kamisińska Aneta Zuzanna - II grupa
12. Kubik Sebastian - II grupa
13. Kurnik Karolina Barbara - I grupa
14. Kursa Natalia Weronika - II grupa
15. Michalik Wiktoria Natalia - II grupa
16. Ochoński Mateusz Piotr - I grupa
17. Piech Daniel Krzysztof - I grupa
18. Ptak Damian Paweł - II grupa
19. Skoś Zuzanna Maria - I grupa
20. Ślósarz Emilia Magdalena - I grupa
21. Tuleja Sylwia Teresa - I grupa
22. Wilk Klaudia Patrycja - I grupa
23. Wlazło Weronika Lidia - I grupa
24. Woźniak Krystian Dawid - II grupa
25. Wrona Wiktor Maksymilian - II grupa
26. Wróblewska Nikola Klaudia - II grupa
27. Zarywski Kamil Wojciech - II grupa

Klasa I b
Wychowawca – p. Elżbieta Sarkowicz

1. Chwajoł Karol Robert - II grupa
2. Daniel Aleksandra Sylwia - I grupa
3. Duda Anna Maria - I grupa
4. Figura Wiktoria Julia - II grupa
5. Gaca Angelika Weronika - II grupa
6. Głuc Barbara Józefa - I grupa
7. Gulak Wioletta Justyna - II grupa
8. Jasek Partycja Katarzyna - I grupa
9. Kopera Martyna Eunika - I grupa
10. Korba Alicja Weronika - I grupa
11. Kosiorowska Kaja Kinga - II grupa
12. Kuśnierz Anna Maria - I grupa
13. Linczowska Katarzyna - I grupa
14. Matuszyk Grzegorz Marek - II grupa
15. Mycek Izabella Katarzyna - I grupa
16. Pacek Kamila Maria - I grupa
17. Rudek Dominik Jan - II grupa
18. Serafin Julia Halina - I grupa
19. Szostak Kamil Paweł - II grupa
20. Szostak Natalia Anna - I grupa
21. Tobiasz Maciej Paweł - I grupa
22. Toporski Szczepan Piotr - II grupa
23. Trojański Adrian Krzysztof - II grupa
24. Trojański Krystian Piotr - II grupa
25. Woźniak Hubert Marcin - II grupa
26. Wyjadłowska Marta - II grupa

Klasa I c (integracyjna)
Wychowawca – p. Renata Zawała

1. Bartosik Zuzanna Marianna - I grupa
2. Dziedzic Michał Jan - II grupa
3. Kabelak Aleksandra Maria - I grupa
4. Kaleta Mateusz Piotr - II grupa
5. Konieczny Kewin Hubert - II grupa
6. Kowalska Kamila Julia - I grupa
7. Kwiecień Anna - II grupa
8. Nowak Aleksandra Magdalena - I grupa
9. Nowak Paweł Daniel - II grupa
10. Pieprzyk Klaudia Katarzyna - II grupa
11. Rzepa Kamil Filip - II grupa
12. Sikora Magdalena Teresa - I grupa
13. Szostak Wiktoria Anna - I grupa
14. Wilkońska Maria Gabriela - I grupa
15. Zabdyr Aleksandra Joanna - I grupa

Klasa I d
Wychowawca – p. Anna Greb

1. Drabik Gabriela Dagmara - I grupa
2. Dubiel Natalia Anna - II grupa
3. Grzywacz Bartłomiej - II grupa
4. Gumułka Wiktor - I grupa
5. Kaleta Kamil Kacper - II grupa
6. Kasprzyk Filip Rafał - II grupa
7. Kasprzyk Gabriela Julia - I grupa
8. Kępa Patrycja Maria - I grupa
9. Knapik Natalia Małgorzata - I grupa
10. Kotarba Jakub - II grupa
11. Leśniak Wiktoria - II grupa
12. Linczowska Blanka Aleksandra - II grupa
13. Łyżczarz Paweł Józef - II grupa
14. Młyńska Karolina Maria - I grupa
15. Pawlik Aleksandra Kinga - II grupa
16. Pisarska Wiktoria Maria - I grupa
17. Podolak Jakub Józef - I grupa
18. Potrzeba Kamila Sara - II grupa
19. Rybka Aleksandra Maria - I grupa
20. Ryś Jakub Henryk - I grupa
21. Świeży Bartłomiej Maciej - II grupa
22. Turakiewicz Klaudia Danuta - I grupa
23. Urban Katarzyna Maria - II grupa
24. Waśniowski Artur Sebastian - I grupa
25. Wrona Oliwia Wiesława - II grupa
26. Zając Jakub Grzegorz - II grupa

Klasa I e
Wychowawca – Małgorzata Bukowska-Zając

1. Bęben Wiktoria Maria - I grupa
2. Bujaki Julia Maria - I grupa
3. Dobranowski Krzysztof Karol - II grupa
4. Florczyk Wiktoria Anna - II grupa
5. Gadacz Julia Anna - I grupa
6. Góral Helena Michalina - I grupa
7. Kasprzyk Miłosz Oskar - I grupa
8. Kępa Karol Rafał - II grupa
9. Kumorek Jakub Stanisław - II grupa
10. Kumorek Maciej Zbigniew - I grupa
11. Kwapiszewski Szymon - I grupa
12. Małek Piotr Marcin - I grupa
13. Nawojowska Paulina Danuta - I grupa
14. Nowak Adrianna Katarzyna - I grupa
15. Nowak Jakub Tomasz - II grupa
16. Olbrycht Wiktoria Julia - I grupa
17. Pająk Eryk Marcin - I grupa
18. Palonek Jakub Andrzej - II grupa
19. Patalita Bartosz Grzegorz - I grupa
20. Pieprzyk Sebastian Jan - I grupa
21. Piotrowska Kinga Zofia - II grupa
22. Rybak Bartłomiej Szczepan - I grupa
23. Samin Mohamad - II grupa
24. Wójtowicz Aneta Maria - II grupa
25. Wrona Karolina - II grupa
26. Zastawniak Julia Weronika - I grupa
27. Żuławiński Dawid Tomasz - I grupa

Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie

KONTAKT

Adres: 32-420 Gdów 1206

tel.: (012) 251-55-53
fax: (012) 251-55-41

e-mail: gimnazjumgdow@wp.pl


Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
tel/fax: (012) 251-55-41 e-mail: gimnazjumgdow@wp.pl