Strona głowna ˇ Galeria zdjęć ˇ www.spgdow.szkolnastrona.pl ˇ KLIKNIJ - POMÓŻ ˇ ----------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE---------------------------------środa, Lipiec 17, 2019
Nawigacja
bullet Strona głowna
bullet Aktualności
bullet Galeria zdjęć
bullet Uczeń zdolny
bullet Zdrowe odżywianie
bullet Projekt KIERUNEK PRZYSZŁOŚĆ
bullet RODO
Szkolne Strony WWWoff

Szkoła
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin gimnazjalny
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH
Informacje dla Rodziców
Dokumentacja - pliki do pobrania
Dyrekcja
Konkursy przedmiotowe
Program wychowawczo - profilaktyczny
Wymagania na oceny
Podstawa programowa
Dzwonki
Plan lekcji
Samorząd Uczniowski
Wykaz podręczników
Absolwenci Gimnazjum
Najładniejsza strona www
Dodane przez admin dnia maj 19 2010 22:28:36
30 kwietnia odbył się konkurs na najładniejszą stronę www. Oto wyniki:
I miejsce - Kamil Kuśnierz z klasy IIe
II miejsce - Artur Jabłoński z klasy IIb
III miejsce - Patryk Nykaza z klasy IId

Wyróżnienie - Karolina Ptak z klasy IIa

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Dodane przez admin dnia maj 19 2010 22:24:51
51 uczniów z 11 szkół podstawowych i 6 gimnazjów z powiatu wielickiego uczestniczyło w eliminacjach do ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który zorganizowano w naszym Gimnazjum.
Drużyna z naszego Gimnazjum w składzie: Marcin Szostak z Ib, Irek Stawarz z Ib i Mateusz Gumułka z Ic zdobyli I miejsce drużynowo, a  ponadto Mateusz - I miejsce indywidualnie.
Gratulujemy !!!
Apel Katyński
Dodane przez admin dnia kwiecień 26 2010 21:41:58
16 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 70 - lecia Zbrodni Katyńskiej.



Podczas uroczystości wystąpił chór szkolny, zespół oraz grupa uczniów prowadzących apel:
Maria Ciężarek
Teresa Pisarska
Dominik Rozwadowski
Bogumił Klejdysz
Bartłomiej Danek
Jacek Burkowicz
Krzysztof Franiek
Aneta Tomczyk
Magdalena Feliks
Przemysław Gawlik

Laureat Konkursu Informatycznego
Dodane przez admin dnia marzec 29 2010 09:38:13
Laureatem Małopolskiego Konkursu Informatycznego w roku szkolnym 2009/2010 został
Bartosz Dziewoński z klasy IIIe.

GRATULUJEMY !!!!!!
Konkurs na Najładniejszy Układ Gimnastyczno - Taneczny
Dodane przez admin dnia marzec 29 2010 09:04:46
12 marca 2010 roku podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Kobiet odbył się Konkurs na Najładniejszy Układ Gimnastyczno - Taneczny.
Zwyciężyła grupa złożona z dziewcząt z trzech klas:
z klasy III a
Magdalena Pisarska
Patrycja Kasprzyk
Karolina Kostecka
Katarzyna Hanek
Krysia Szlęk
Natalia Ślusarczyk
Ania Rokosz

z klasy IIIb
Natalia Dymek
Karolina Dobranowska

z klasy IIc
Małgorzata Rokosz



II miejsce zajęły dziewczyny z klasy IIb
III miejsce zajęły dziewczyny z klasy Ib
Nagrodę publiczności zdobyły dziewczyny z klasy IIb

Podczas uroczystości dał koncert zespół szkolny oraz został zaprezentowany pokaz mody szkolnej.



Więcej zdjęć w Galerii .
Wymiana polsko - niemiecka - luty 2010
Dodane przez admin dnia luty 25 2010 21:47:59
Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie kontynuuje współpracę ze szkołą niemiecką znajdującą się w Ludweiler. Obecnie nasza młodzież pod opieką nauczycieli udała się do przyjaciół zza zachodniej granicy w celu wspólnej realizacji projektu pod nazwą Komunikacja interpersonalna – urządzenia komunikacyjne; jest to już trzeci nasz pobyt w Niemczech (dwukrotnie przyjmowaliśmy gości z Ludweiler u siebie).

Pomoc finansową otrzymaliśmy z Polsko – Niemieckiej Wymiany Młodzieży – organizacji utworzonej w 1991 roku przez rządy Polski i Niemiec - oraz ze strony Wójta Gminy Gdów, p. Zbigniewa Wojasa.

Poniżej podajemy program pobytu Uczniów Gimnazjum w zaprzyjaźnionej szkole niemieckiej oraz listę wyjeżdżających uczniów i opiekunów

W chwili pisania tej informacji otrzymaliśmy telefon od opiekunów grupy, z którego wynika, że podróż do Niemiec przeszła szczęśliwie, uczniowie są zadowoleni, chociaż nieco denerwują się sytuacją, w której będą musieli zaprezentować swoją wersję realizacji projektu.
Konkurs Ortograficzny
Dodane przez admin dnia luty 18 2010 17:34:47
WYNIKI SZKOLNEGO ETAPU KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

W dniu 11.02.2010r. o godz.805 odbył się szkolny etap Konkursu Ortograficznego. Wzięło w nim udział 30 uczniów (po dwie osoby z każdej klasy) wyłonionych w eliminacjach klasowych.
Uczniowie pisali dyktando ortograficzne, test sprawdzający znajomość zasad ortograficznych i interpunkcyjnych oraz dokonywali korekty tekstu.

Do etapu rejonowego, który odbędzie się w Gimnazjum w Wieliczce dnia 3.03.2010r. zakwalifikowali się:
1. Anna Rokosz – kl.III a
2. Bartosz Dziewoński – kl.III e
3. Paulina Tuleja – kl.III c

Osoby rezerwowe:
4. Aleksandra Tatara – kl.I c
5. Krzysztof Franiek – kl.II c


Wszyscy uczniowie biorący udział w szkolnym etapie konkursu mają możliwość wglądu do swoich prac u nauczycieli polonistów.

Zwycięzcom gratulujemy a pozostałym uczestnikom życzymy sukcesów za rok!
Sukcesy sportowców
Dodane przez admin dnia luty 17 2010 21:17:37
Udział dziewcząt w Turnieju Siatkówki w LO w Gdowie. _________ Turniej o puchar Wójta Gminy Gdów w Gimnazjum w Niegowici.

II miejsce

  1. Halberta Marta.
  2. Sobkowska Natalia.
  3. Rokosz Anna.
  4. Rokosz Małgorzata.
  5. Marczak Iwona.
  6. Małek Katarzyna.
_________
  1. Kulma Damian.
  2. Kulma Grzegorz.
  3. Łapczyński Adrian.
  4. Nowak Konrad.
  5. Niedziułka Bartek.
  6. Stopa Dawid.
  7. Kaleta Waldek.
____ _________
Gminne Zawody w Tenisie Stołowym chłopców i dziewcząt Gimnazjum Gdów.

  1. Iwona Marczak III.
  2. Patrycja Popiela IV.
  3. Roksana Grzesik V.
  4. Sylwia Kopera VI.
  5. Piotr Kruczek III .
  6. Wacław Zabdyr IV.
  7. Dominik Rozwadowski V.
  8. Piotr Kasprzyk VI.

    Powyżsi uczniowie reprezentować nas będą na zawodach powiatowych w tenisie stołowym.

    Udział:
  1. Damian Mazur.
  2. Przemek Gawlik.
  3. Patryk Szponar.
  4. Artur Obrał.
  5. Mateusz Radwański.
  6. Dawid Tomczyk.
  7. Katarzyna Stopa.
  8. Natalia Marciniak.
  9. Katarzyna Wesołowska.
  10. Katarzyna Małek.
  11. Anna Miękina.
  12. Katarzyna Hanek.
  13. Magdalena Kupiec.
  14. Anna Rokosz.


Powiatowe Zawody Pływackie w Wieliczce:

I miejsce – Olbrycht Dawid - Styl klasyczny
III miejsce – Potera Klaudia - styl dowolny
IV miejsce – Feliks Magdalena - styl grzbietowy.


Uczniowie Ci reprezentować nas będą na szczeblu wojewódzkim.

Udział :
  1. Kulma Damian
  2. Rozwadowska Patrycja
  3. Rozwadowski Dominik
  4. Dobosz Wiktoria
____ _________
Walentynki w naszej szkole
Dodane przez admin dnia luty 16 2010 22:20:28

Konkursy przedmiotowe - etap wojewódzki
Dodane przez admin dnia luty 06 2010 19:11:54
Konkursy przedmiotowe - awans do etapu wojewódzkiego
GRATULUJEMY !!!!!


Lp. Konkurs
Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Termin etapu wojewódzkiego
1. Języka polskiego
Joanna Musiał - IIIc
4 marca
2. Matematyczny
Bartosz Dziewoński - IIIe
2 marca
3. Biologiczny
  Teresa Pisarska -IIc
1 marca
4. Języka angielskiego
Bartosz Dziewoński - IIIe
10 lutego, 2 marca
5. Informatyczny Bartosz Dziewoński - IIIe
9 marca

WYCIECZKA SZKOLNEGO KOŁA KRAJOBRAZOWO - TURYSTYCZNEGO
Dodane przez admin dnia luty 06 2010 09:21:57

WYCIECZKA SZKOLNEGO KOŁA KRAJOBRAZOWO - TURYSTYCZNEGO
BESKID ŚREDNI - CHEŁM - 20.01.2010 r.

Dnia 20.01.2010r. odbyła się wycieczka SKKT, w której uczestniczyło 22 uczniów Gimnazjum w Gdowie oraz dwóch starszych kolegów, którzy ukończyli Gimnazjum w zeszłym roku, ale z sympatii do naszej szkoły pojechali z nami na wycieczkę. Nad całością wycieczki panowało trzech nauczycieli WF - Beata Kramarska, Anna Pilch oraz Wojciech Szewczyk.



W Galerii możecie obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia.

Strona 41 z 44 << < 38 39 40 41 42 43 44 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
tel/fax: (012) 251-55-41 e-mail: gimnazjumgdow@wp.pl spgdow@wp.pl ----------------------------------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE-------------------------------------------------------------------------------