Strona głowna ˇ Galeria zdjęć ˇ www.spgdow.szkolnastrona.pl ˇ KLIKNIJ - POMÓŻ ˇ ----------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE---------------------------------środa, Lipiec 17, 2019
Nawigacja
bullet Strona głowna
bullet Aktualności
bullet Galeria zdjęć
bullet Uczeń zdolny
bullet Zdrowe odżywianie
bullet Projekt KIERUNEK PRZYSZŁOŚĆ
bullet RODO
Szkolne Strony WWWoff

Szkoła
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin gimnazjalny
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH
Informacje dla Rodziców
Dokumentacja - pliki do pobrania
Dyrekcja
Konkursy przedmiotowe
Program wychowawczo - profilaktyczny
Wymagania na oceny
Podstawa programowa
Dzwonki
Plan lekcji
Samorząd Uczniowski
Wykaz podręczników
Absolwenci Gimnazjum
Alfik Matematyczny 2019 - wyniki
Dodane przez admin dnia luty 02 2019 17:49:50
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W XXIV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU ALFIK MATEMATYCZNY

W MATEMATYCZNEJ ROZGRYWCE WZIĘŁO UDZIAŁ

PONAD 61 TYSIĘCY UCZESTNIKÓW

MARCEL ROZWADOWSKI kl. III d
bardzo dobry wynik, 19 miejsce w województwie

KACPER JAMKA kl. III d
dobry wynik, 25 miejsce w województwie

KAMIL PODOLAK kl. VII a
dobry wynik, 39 miejsce w województwie


GRATULUJEMY!
Kangur Matematyczny 2019
Dodane przez admin dnia luty 02 2019 17:41:34

Czytaj więcej: www.kangur-mat.pl

Wyniki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Dodane przez admin dnia styczeń 15 2019 21:57:10

WYNIKI WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

w Gdowie
13 stycznia 2019 r.

Po raz 27 w dniu 13 stycznia 2019 r. wolontariusze gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Gdowie wzięli udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdowie.

Pieniądze do puszek zbierali przy kościołach: w Gdowie, w Zagórzanach, w Stadnikach i w Dziekanowicach oraz na stacji paliw, w hotelu „Oriza”, w restauracji „Szałas”, w sklepie „Arro” i w Gminnej Hali Sportowej.

Wszyscy wolontariusze stanęli na wysokości zadania i po raz kolejny padł rekord zebranej kwoty ogólnej, jak i zebranej przez uczniów z Gdowa.

Wyniki:

55.157,50 zł - ogólnie zebrana kwota

31.387,73 zł – kwota zebrana przez 52 wolontariuszy naszej szkoły


Grupy, które zebrały najwięcej pieniędzy:

3697,28 zł


Kęsek Kaja - VII b SP
Rybak Weronika - VII b SP
Kęsek Aleksander - II a SP

2504,01 zł



Wrona Aleksandra - 3 a Gimnazjum
Jara Aleksandra - 3 a Gimnazjum

1964,84 zł


Dydeńska Gabriela - VII b SP
Moskowczenko Emilia - VII a SP

1689,07 zł


Kanciruk Julia - 3 c Gimnazjum
Zastawniak Aleksandra - 3 c Gimnazjum

1656,88 zł



Dzięgiel Filip - 3 d Gimnazjum
Nowak Kamil - 3 d Gimnazjum

1641,58 zł


Polończyk Zuzanna - 3 b Gimnazjum
Michalec Julia - 3 b Gimnazjum

1588,15 zł



Tuleja Wiktoria - 3 a Gimnazjum
Bukowska Mariola - 3 a Gimnazjum

1449,06 zł



Mucha Kacper - VIII c SP
Gadacz Elżbieta - VIII c SP

WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM
DZIĘKUJEMY!!!

Dotychczasowe wyniki konkursów przedmiotowych i tematycznych
Dodane przez admin dnia styczeń 12 2019 11:12:56

Wyniki konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjum 2018-2019

Konkursy:


Udział w etapie rejonowym

Małopolski Konkurs Chemiczny


Filip Dzięgiel - klasa 3d

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego


Karolina Klejdysz - klasa 3d

Małopolski Konkurs Geograficzny


Kacper Chytkowski – klasa 3b

Małopolski Konkurs Historyczny


Michał Morawski - klasa 3a

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego


Aleksandra Jara - klasa 3a


Wyniki konkursów przedmiotowych dla uczniów szkoły podstawowej 2018-2019

Konkursy:


Udział w etapie rejonowym

Małopolski Konkurs Matematyczny


Kamil Podolak - klasa VIIa

Małopolski Konkurs Geograficzny


Amelia Szewczyk - klasa VIIIa

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego


Magdalena Daniel – klasa VIIIa
Milena Konieczna - klasa VIIIa -
awans do etapu wojewódzkiego

Szymon Gradek - klasa VIIIb

Małopolski Konkurs Biologiczny


Zuzanna Knapik - klasa VIIIa

Małopolski Konkurs Języka Polskiego


Julia Kasprzyk - klasa VIIIb
Emilia Moskowczenko - klasa VIIa
Maciej Rybak - klasa VIIb

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego


Maciej Bzdyl - klasa VIIIb


Wyniki konkursów tematycznych dla uczniów gimnazjum 2018-2019

Historyczny – „Umarli, abyśmy mogli
żyć wolni. Miejsce Lwowa i jego obrońców
w walce o niepodległość Polski”


Paweł Szostak - klasa 3b

Informatyczny -„Od algorytmu do programu”


Kamil Suchta - klasa 3c


Wyniki konkursów tematycznych dla uczniów szkoły podstawowej 2018-2019

Biblijny - „Dzieje przymierza”


Maciej Rybak - klasa VIIb

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM

GRATULUJEMY!!!

I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Prymusi w I okresie roku szkolnego 2018/2019
Dodane przez admin dnia styczeń 12 2019 11:01:17

Uczniowie szczególnie wyróżniający się,
z najwyższą średnią ocen w klasach VII, VIII i 3 gimnazjalnych.


Klasa
Nazwisko i imię ucznia
Średnia Zachowanie
VII a
Moskowczenko Emilia
5,00 wzorowe
Podolak Kamil 5,00 bardzo dobre
VII b
Kęsek Kaja
4,93 wzorowe
Pabian Agnieszka
4,86 wzorowe
Józkowicz Victoria
4,79 bardzo dobre
Rybak Maciej
4,78 bardzo dobre
VIII a
Konieczna Milena
5,07 wzorowe
Knapik Zuzanna 5,00 wzorowe
Daniel Magdalena
4,78 wzorowe
Szewczyk Amelia
4,78 wzorowe
VIII b
Kasprzyk Julia
5,00 wzorowe
Kursa Karolina
5,00 wzorowe
VIII c
Knapik Emilia
4,85 wzorowe
3 a
Tuleja Wiktoria
5,13 wzorowe
Urbanik Oliwia 5,06 wzorowe
Horabik Patrycja 4,94 wzorowe
Morawski Michał
4,88 wzorowe
Kasprzyk Martyna 4,88 bardzo dobre
Nowak Beata
4,81 wzorowe
Szymoniak Julia
4,81 wzorowe
Wilkołek Kamil 4,81 bardzo dobre
Ciężarek Weronika
4,75 wzorowe
3 b
Szostak Paweł 5,00 wzorowe
Polończyk Zuzanna
4,86 wzorowe
3 c
Kanciruk Julia
5,06 wzorowe
Nowak Paulina
4,94
wzorowe
Kuśmierek Adrianna
4,75 wzorowe
3 d
Dzięgiel Filip 5,19 wzorowe
Klejdysz Karolina 5,13 wzorowe
Flisak Filip 5,00 wzorowe
Nowak Kamil 5,00 wzorowe
Małek Julia
5,00 bardzo dobre
Szostak Emilia 4,94 bardzo dobre
Tatko Magdalena 4,94 bardzo dobre
Jabłoński Rafał 4,88 wzorowe
Bartosz Vanessa 4,81 wzorowe
Jamka Kacper 4,81 bardzo dobre
GRATULUJEMY !!!
Apel podsumowujący I okres roku szkolnego 2018/2019
Dodane przez admin dnia styczeń 12 2019 11:00:55


Apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2018/2019 klas VII – VIII i III Gimnazjum


 

10 stycznia 2018 r. odbył się apel porządkowy dla uczniów klas VII - VIII i III Gimnazjum, w czasie którego Pan Dyrektor Adam Kasprzyk pogratulował zaprezentowanym uczniom wysokich wyników w nauce i osiągnięć w konkursach. Przedstawieni zostali uczniowie, którzy na koniec semestru osiągnęli średnią 4,75 i wyższą oraz uzyskali z zachowania oceny wzorową i bardzo dobrą.

Następnie Pan Dyrektor, doceniając pracę indywidualnych uczniów i zgraną współpracę zespołów sportowych, wręczył nagrody i pogratulował tym, którzy reprezentowali Naszą Szkołę w różnorodnych konkursach.

Nazwiska prymusów oraz zwycięzców w konkursach znajdują się na stronie szkoły. Wszyscy uczniowie zaprezentowani się na środku, zostali nagrodzeni brawami i słodyczami.

Pod koniec apelu Pan Dyrektor przypomniał uczniom zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych dotyczących poruszania się po drogach oraz organizowania zabaw i spędzania wolnego czasu.

 

W Galerii możecie obejrzeć pozostałe zdjęcia.

Zmiana planu lekcji
Dodane przez admin dnia styczeń 12 2019 11:00:04

Świąteczna biblioteka
Dodane przez admin dnia grudzień 27 2018 13:37:54


Atmosfera przygotowywania się do Świąt Bożego Narodzenia dotarła także do szkolnej biblioteki.

Powstała książkowa choinka, a uczniowie mieli okazję zdać się na los i wypożyczyć sobie prezent.


Powiatowe Zawody Koszykówki chłopców
Dodane przez admin dnia grudzień 22 2018 19:55:12

Powiatowe Zawody Koszykówki chłopców

Niepołomice 11.12.2018 r.


II miejsce reprezentacji Szkoły Podstawowej w Gdowie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Dnia 11 grudnia 2018r. odbyły się Powiatowe Zawody Koszykówki chłopców. Drużyna chłopców SP Gdów zajęła II zaszczytne miejsce i tym samym zdobyła tytuł Wicemistrza Powiatu Wielickiego.

Zespół w składzie:
- Marcin Bankowicz,
- Jan Pisarski,
- Kacper Jamka,
- Paweł Tyrański,
- Mateusz Pijanowski,
- Krystian Korba,
- Rafał Jabłoński,
- Oskar Łosiowski,
- Michał Wróbel,
- Damian Bzdyl,
- Bartosz Turakiewicz,
- Oskar Wróbel.

Opiekun Wojciech Szewczyk.


Szkolny Turniej Siatkówki
Dodane przez admin dnia grudzień 22 2018 19:54:50

Szkolny Turniej Siatkówki

„dwójek” – kl. VII  - VIII


07.12. (piątek) na hali sportowej odbył się Szkolny Turniej Siatkówki „dwójek” dziewcząt i chłopców z kl. VII i VIII.

Startowały 3 drużyny chłopców:
1. Maciej Rybak + Kacper Stańczyk
2. Oskar Łosiowski + Bartosz Turakiewicz
3. Michał Wróbel + Dominik Gwóźdź

Startowało 5 drużyn dziewcząt.
1. Śliwińska Klaudia + Gabriela Piech
2. Julia Pajor + Martyna Niewiarowska
3. Dominika Dyrdał + Katarzyna Węglarz
4. Patrycja Wójcik + Karolin Dominek
5. Amelia Mulik + Wiktoria Ślusarczyk

Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

Wśród dziewcząt:
I miejsce - Klaudia Śliwińska + Gabriela Piech
II miejsce - Patrycja Wójcik + Klaudia Dominek
III miejsce - Julia Pajor + Martyna Niewiarowska

Wśród chłopców:
I miejsce - Oskar Łosiowski + Bartosz Turakiewicz
II miejsce - Rybak Maciek + Stańczyk Kacper
III miejsce - Michał Wróbel + Dominik Gwóźdź

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

Mikołajkowy Szkolny Turniej Siatkówki „dwójek”
Dodane przez admin dnia grudzień 22 2018 19:54:33

Mikołajkowy Szkolny Turniej Siatkówki „dwójek”
- dziewcząt

12.12. (środa) na hali sportowej odbył się Szkolny Turniej Siatkówki „dwójek” dziewcząt.
Startowało 8 drużyn:
1. Kowalska Agnieszka + Klejdysz Karolina
2. Ziółkowska Natalia + Joanna Gocal
3. Palonek Zuzanna + Chanek Emilia
4. Obrał Natalia + Majewska Karolina
5. Leśniak Zuzanna + Piech Patrycja
6. Kowalik Karolina + Gwóźdź Klaudia
7. Nowak Beata + Bukowska Mariola
8. Piech Gabriela + Śliwińska Klaudia

Zawody były rozgrywane w trzech grupach systemem „każdy z każdym”.

Wśród dziewcząt:
I miejsce – Leśniak Zuzanna + Piech Patrycja
II miejsce – Ziółkowska Natalia + Joanna Gocal
III miejsce
Obrał Natalia + Majewska Karolina
IV miejsce
Palonek Zuzanna + Chanek Emilia

Mikołajkowy Szkolny Turniej Siatkówki „dwójek” - chłopców

14.12. (piątek) na hali sportowej odbył się Szkolny Turniej Siatkówki „dwójek” chłopców.
Startowało 10 drużyn:
1. Stokłosa Oskar + Tyrański Paweł
2. Dzięgiel Filip + Nowak Kamil
3. Turakiewicz Bartek + Wróbel Michał
4. Pacek Mateusz + Bezdyk Jakub
5. Rybak Maciej + Stańczyk Kacper
6. Bzdyl Damian + Wilkołek Kamil
7. Rozwadowski Marcel + Jamka Kacper
8. Szostak Paweł + Wróbel Oskar
9. Korba Krystian + Suchta Kamil
10. Ruśkowski Rafał + Grochal Wojtek

Zawody były rozgrywane w trzech grupach systemem „każdy z każdym”:

Wśród chłopców:
I miejsce – Stokłosa Oskar + Paweł Tyrański
II miejsce – Rozwadowski Marcel + Jamka Kacper
III miejsce
Korba Krystian + Suchta Kamil
IV miejsce
Bzdyl Damian + Wilkołek Kamil

W Galerii możecie obejrzeć pozostałe zdjęcia.

Strona 5 z 44 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
tel/fax: (012) 251-55-41 e-mail: gimnazjumgdow@wp.pl spgdow@wp.pl ----------------------------------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE-------------------------------------------------------------------------------