Strona głowna ˇ Galeria zdjęć ˇ www.spgdow.szkolnastrona.pl ˇ KLIKNIJ - POMÓŻ ˇ ----------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE---------------------------------środa, Kwiecień 24, 2019
Nawigacja
bullet Strona głowna
bullet Aktualności
bullet Galeria zdjęć
bullet Uczeń zdolny
bullet Zdrowe odżywianie
bullet Projekt KIERUNEK PRZYSZŁOŚĆ
bullet RODO
Szkolne Strony WWWoff

Szkoła
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin gimnazjalny
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH
Informacje dla Rodziców
Dokumentacja - pliki do pobrania
Dyrekcja
Konkursy przedmiotowe
Program wychowawczo - profilaktyczny
Wymagania na oceny
Podstawa programowa
Dzwonki
Plan lekcji
Samorząd Uczniowski
Wykaz podręczników
Absolwenci Gimnazjum
Sukcesy sportowców
Dodane przez admin dnia luty 17 2010 21:17:37
Udział dziewcząt w Turnieju Siatkówki w LO w Gdowie. _________ Turniej o puchar Wójta Gminy Gdów w Gimnazjum w Niegowici.

II miejsce

  1. Halberta Marta.
  2. Sobkowska Natalia.
  3. Rokosz Anna.
  4. Rokosz Małgorzata.
  5. Marczak Iwona.
  6. Małek Katarzyna.
_________
  1. Kulma Damian.
  2. Kulma Grzegorz.
  3. Łapczyński Adrian.
  4. Nowak Konrad.
  5. Niedziułka Bartek.
  6. Stopa Dawid.
  7. Kaleta Waldek.
____ _________
Gminne Zawody w Tenisie Stołowym chłopców i dziewcząt Gimnazjum Gdów.

  1. Iwona Marczak III.
  2. Patrycja Popiela IV.
  3. Roksana Grzesik V.
  4. Sylwia Kopera VI.
  5. Piotr Kruczek III .
  6. Wacław Zabdyr IV.
  7. Dominik Rozwadowski V.
  8. Piotr Kasprzyk VI.

    Powyżsi uczniowie reprezentować nas będą na zawodach powiatowych w tenisie stołowym.

    Udział:
  1. Damian Mazur.
  2. Przemek Gawlik.
  3. Patryk Szponar.
  4. Artur Obrał.
  5. Mateusz Radwański.
  6. Dawid Tomczyk.
  7. Katarzyna Stopa.
  8. Natalia Marciniak.
  9. Katarzyna Wesołowska.
  10. Katarzyna Małek.
  11. Anna Miękina.
  12. Katarzyna Hanek.
  13. Magdalena Kupiec.
  14. Anna Rokosz.


Powiatowe Zawody Pływackie w Wieliczce:

I miejsce – Olbrycht Dawid - Styl klasyczny
III miejsce – Potera Klaudia - styl dowolny
IV miejsce – Feliks Magdalena - styl grzbietowy.


Uczniowie Ci reprezentować nas będą na szczeblu wojewódzkim.

Udział :
  1. Kulma Damian
  2. Rozwadowska Patrycja
  3. Rozwadowski Dominik
  4. Dobosz Wiktoria
____ _________
Walentynki w naszej szkole
Dodane przez admin dnia luty 16 2010 22:20:28

Konkursy przedmiotowe - etap wojewódzki
Dodane przez admin dnia luty 06 2010 19:11:54
Konkursy przedmiotowe - awans do etapu wojewódzkiego
GRATULUJEMY !!!!!


Lp. Konkurs
Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Termin etapu wojewódzkiego
1. Języka polskiego
Joanna Musiał - IIIc
4 marca
2. Matematyczny
Bartosz Dziewoński - IIIe
2 marca
3. Biologiczny
  Teresa Pisarska -IIc
1 marca
4. Języka angielskiego
Bartosz Dziewoński - IIIe
10 lutego, 2 marca
5. Informatyczny Bartosz Dziewoński - IIIe
9 marca

WYCIECZKA SZKOLNEGO KOŁA KRAJOBRAZOWO - TURYSTYCZNEGO
Dodane przez admin dnia luty 06 2010 09:21:57

WYCIECZKA SZKOLNEGO KOŁA KRAJOBRAZOWO - TURYSTYCZNEGO
BESKID ŚREDNI - CHEŁM - 20.01.2010 r.

Dnia 20.01.2010r. odbyła się wycieczka SKKT, w której uczestniczyło 22 uczniów Gimnazjum w Gdowie oraz dwóch starszych kolegów, którzy ukończyli Gimnazjum w zeszłym roku, ale z sympatii do naszej szkoły pojechali z nami na wycieczkę. Nad całością wycieczki panowało trzech nauczycieli WF - Beata Kramarska, Anna Pilch oraz Wojciech Szewczyk.



W Galerii możecie obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia.

Zajęcia podczas ferii
Dodane przez admin dnia styczeń 15 2010 19:23:39
Grafik dyżurów w czasie ferii

Data
Rodzaj zajęć
Nauczyciel dyżurujący
18.01.
poniedziałek
Zajęcia rekreacyjno - ruchowe
M.Zawała
Przygotowanie do wymiany polsko - niemieckiej
A.Greb
B.Rybak
Przygotowanie do przedstawienia
D.Klamut
Zajęcia informatyczne
E.Pietracha
Zajęcia świetlicowe
J.Żaba
19.01.
wtorek
 Zajęcia wyrównawcze
J.Długosz
K.Molicka - Mocek
A.Skorupa
ks.J.Adamik
20.01.
środa
Wycieczka w Beskid Wyspowy
B.Kramarska
W.Szewczyk
Zajęcia rekreacyjno - ruchoweE.Książek
B.Włódyka
Przygotowanie do przedstawieniaD.Klamut
21.01.
czwartek
Zajęcia wyrównawczeM.Bukowska - Zając
D.Szostak
22.01.
piątek
Zajęcia wyrównawczeK.Badura - Pysz
Z.Polończyk
25.01.
poniedziałek
Zajęcia wyrównawczeM.Szeląg - Kałuska
Zajęcia czytelnicze
G.Jamka
Przygotowanie do Turnieju BRD
J.Obrał
Zajęcia rekreacyjno - ruchowe
P.Ziemianek
26.01.
wtorek
Trening twórczości
I.Iwulska
Przygotowanie do konkursu biologicznego
A.Stasiak
Zajęcia wyrównawcze
T.Kaczmarczyk
27.01.
środa
Zajęcia wyrównawczeA.Obrał
A.Obrał
28.01.
czwartek
Zajęcia wyrównawczeks.M.Mendyk
E.Obara
29.01.
piątek
Projekt: Młodzież Ambasadorem Ziemi Wielickiej
E.Mokrzycka - Murzyn

Średnie klas
Dodane przez admin dnia styczeń 15 2010 17:16:28
Najwyższą średnią ocen w I okresie ma
klasa IIIa
Dla uczniów tej klasy przewidziana została  nagroda !!!

Średnie ocen w I okresie
roku szkolnego 2009/2010


Klasa Ia
 - 3,60
Klasa Ib
 - 3,85
Klasa Ic
 - 3,71
Klasa Id
 - 3,72
Klasa Ie
 - 3,29
  
Klasa IIa
 - 3,71
Klasa IIb - 3,63
Klasa IIc - 3,58
Klasa IId - 3,50
Klasa IIe - 3,70
  
Klasa IIIa - 3,93
Klasa IIIb - 3,63
Klasa IIIc - 3,70
Klasa IIId - 3,40
Klasa IIIe - 3,76

Prymusi
Dodane przez admin dnia styczeń 15 2010 16:37:45
Prymusi w I okresie
roku szkolnego 2009/2010


Imię i nazwisko
Klasa  Średnia
1. Teresa Pisarska 
IIc 5,26
2. Anna Rokosz
IIIa
5,21
3. Aneta Tomczyk
Ib 5,15
4. Katarzyna Hanek
IIIa
5,14
5. Kamil Kuśnierz
IIe
5,13
6. Bartosz Dziewoński
IIIe
5,08
7. Damian Czyrnek
IIIb
5,07
8. Natalia Ślusarczyk
IIIa
5,00
9. Karolina Dobranowska
IIIb
5,00
10. Maria Ciężarek
IIc
5,00
11. Jacek Burkowicz
IIc
5,00
12. Anna Doda
Ia
5,00
13. Dawid Olbrycht
Ia
5,00
14. Natalia Kowalik
IIIa
4,93
15. Patrycja Bujak
IIIe
4,93
16. Klaudia Budna
IIa
4,93
17. Anna Garncarz
Ib
4,92
18. Kamila Pisarska
Ib
4,92
19. Karolina Wójtowicz
Id
4,92
20. Aleksandra Kaleta
IIb
4,90
21. Julia Wojas
IIb
4,90
22. Małgorzata Rokosz
IIc
4,90
23. Anna Ciężarek
IId
4,90
24. Jarosław Majka
IIIe
4,86
25. Anna Malarczyk
IIIe
4,86
26. Joanna Pawlik
IIIb
4,85
27. Karolina Wójcik
IIIb
4,85
28. Wojciech Nowak
IIIc
4,85
29. Dominika Klejdysz
Ia
4,85
30. Monika Kuśnierz
Ia
4,85
31. Klaudia Ruman
Ie
4,85
32. Izabela Nowak
Ib
4.84
33. Justyna Substelna
Ib
4,84
34. Aleksandra Tatara
Ic
4,84
35. Paulina Maderak
IIIc
4,80
36. Tomasz Pacek
IIa
4,80
37. Artur Jabłoński
IIb
4,80
38. Krzysztof Franiek
IIc
4,80
39. Katarzyna Szostak
IId
4,80
40. Krzysztof Molendys
IIe
4,80
41. Bartłomiej Piwowarczyk
IIIe
4,79
42. Kamil Łyżczarz
Ic
4,77
43. Agata Szczygieł
Id
4,77

Konkurs w ramach akcji "Zostań Olimpijczykiem"
Dodane przez admin dnia styczeń 14 2010 18:17:12
Uwaga Konkurs !!!
W ramach akcji "Zostań Olimpijczykiem" ogłoszono konkurs, w którym nagrodą jest bilet na wyjazd na Olimpiadę do Vancouver.
Więcej informacji na stronie:
www.zostanolimpijczykiem.pl

Wymagany wiek 13 - 15 lat

Wyniki WOŚP
Dodane przez admin dnia styczeń 14 2010 17:56:02
Wyniki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kwota zebrana przez wolontariuszy naszego Gimnazjum to
14 940,01 zł

Grupy, które zebrały najwięcej pieniędzy:

I - 856,87 zł. - Kamil Florek, Adam Musiał, Przemysław Włosiński

 II - 762,40 - Karolina Kostecka, Patrycja Kasprzyk

III - 617,95 - Monika Kasprzyk, Izabela Nowak, Marzena Kamisińska

Wyniki Alfika Matematycznego
Dodane przez admin dnia styczeń 14 2010 16:47:27
25 listopada 2009r. odbył się konkurs "Alfik Matematyczny". W trzech kategoriach wzięło udział 22 uczniów.

WYNIKI KONKURSU:
1. Bartosz Dziewoński (IIIe) - bardzo dobry wynik - V miejsce w województwie.
2. Krzysztof Franik (IIc) - najlepszy wynik w szkole w kategorii klas drugich.
3. Dominik Feliks (Ic) - najlepszy wynik w szkole w kategorii klas pierwszych.

Apel świąteczny
Dodane przez admin dnia styczeń 07 2010 20:55:46
22 grudnia odbył się w naszej szkole apel świąteczny. Po życzeniach pana Dyrektora oraz przewodniczącej Szkolnej Rady Uczniowskiej - Karoliny Wójcik, grupa uczniów naszego Gimnazjum przedstawiła Jasełka. Wystąpił również chór szkolny i szkolny zespół muzyczny.
W Galerii możecie obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia.


Strona 40 z 42 << < 37 38 39 40 41 42 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
tel/fax: (012) 251-55-41 e-mail: gimnazjumgdow@wp.pl spgdow@wp.pl ----------------------------------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE-------------------------------------------------------------------------------