Strona głowna ˇ Galeria zdjęć ˇ www.spgdow.szkolnastrona.pl ˇ KLIKNIJ - POMÓŻ ˇ ----------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE---------------------------------środa, Lipiec 17, 2019
Nawigacja
bullet Strona głowna
bullet Aktualności
bullet Galeria zdjęć
bullet Uczeń zdolny
bullet Zdrowe odżywianie
bullet Projekt KIERUNEK PRZYSZŁOŚĆ
bullet RODO
Szkolne Strony WWWoff

Szkoła
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin gimnazjalny
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH
Informacje dla Rodziców
Dokumentacja - pliki do pobrania
Dyrekcja
Konkursy przedmiotowe
Program wychowawczo - profilaktyczny
Wymagania na oceny
Podstawa programowa
Dzwonki
Plan lekcji
Samorząd Uczniowski
Wykaz podręczników
Absolwenci Gimnazjum
Zajęcia dodatkowe z biologii
Dodane przez admin dnia wrzesień 15 2010 20:26:39
Zajęcia dla uczniów biorących udział w konkursach biologicznych
odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 1430 do 1515
w sali nr 69.




Poprawa ocen niedostatecznych oraz konsultacje z biologii
w każdy poniedziałek w godzinach od 1430 do 1515 w sali nr 69.

Anna Stasiak
Koło geograficzne
Dodane przez admin dnia wrzesień 15 2010 19:49:21
Zajęcia kółka geograficznego
odbywają się we wtorki od godziny 715 do 800


prowadzący: Teresa Kaczmarczyk

Koło matematyczne
Dodane przez admin dnia wrzesień 15 2010 19:28:22
Zajęcia kółka matematycznego dla klas I i II
odbywają się we wtorki na lekcji 8 (14 35 - 15 35) w sali 51.


prowadzący: Ewa Obara

Konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2010/2011
Dodane przez admin dnia wrzesień 09 2010 18:46:27
Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie umieściło na swoich stronach regulaminy konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2010/2011.
W więcej... harmonogram kolejnych etapów konkursów przedmiotowych oraz szczegółowe regulaminy do pobrania.
Minął tydzień uczęszczania do szkoły ....
Dodane przez admin dnia wrzesień 09 2010 10:27:04
Zapoznajcie się z Kalendarzem Roku Szkolnego !

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 121314151617 18 1920 21 22 232425 2627 28293031l.dnil.tyg.
IX1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >11 121314151617 18 1920 21 22 232425 2627 282930-224
X1 2 3 4 5 6 7 8 9 101112 13141516171819 20 21 22 2324252627 28293031204

więcej ...
Życzenia wakacyjnego odpoczynku
Dodane przez admin dnia czerwiec 25 2010 14:33:14

  Grupa zaawansowana
j. angielski ( podręcznik: W. Evans, J. Dooley – Access 2)
j. niemiecki (podręcznik: J. Kamińska – Das ist Deutsch 1)
 
  Grupa II - podstawowa
j. angielski ( podręcznik: W. Evans, J. Dooley – Access 1)
j. niemiecki (podręcznik: A. Potapowicz, K. Tkaczyk – Aha: Neu-1a i 1b)
 
         
Klasa Ia
Wychowawca - p.Dorota Szostak
Lp. Nazwisko i imię
1. Daniel Justyna
2. Domoń Kacper
3. Jeziorek Daniel
4. Łaciak Renata
5. Malec Adrian
6. Marciniak Agnieszka
7. Nowak Anita
8. Sepielak Bartłomiej
9. Skrzypiec Tomasz
10. Ścibor Mariusz
11. Tobor Izabela
12. Tomasik Sylwia
13. Toporska Paulina
14. Tuleja Aleksandra
15. Urbanik Dominik
16. Wajda Jakub
17. Zastawniak Natalia
18. Zawadzki Damian
 



















 
Klasa Ib
Wychowawca - p.Wioletta Nowak
Lp. Nazwisko i imię
1. Bandyk Tomasz
2. Bednarska Julia
3. Bednarski Mateusz
4. Czesak Łukasz
5. Daniel Sebastian
6. Dębowski Kamil
7. Domagała Łukasz
8. Dudek Justyna
9. Dudek Rafał
10. Kawa Weronika
11. Korba Justyna
12. Marszałek Karolina
13. Nowak Lidia
14. Olbrycht Nikola
15. Pajor Patrycja
16. Piwowarczyk Kamil
17. Płonka Dominika
18. Salawa Karolina
19. Stalmach Oskar
20. Strojek Radosław
21. Sukiennik Krzysztof
22. Szostak Tomasz
23. Tatko Sebastian
24. Toporski Karol
25. Trzupek Konrad
26. Tuleja Weronika
27. Wójcik Monika
28. Zabdyr Arkadiusz
29. Zabdyr Mariusz
30. Zagól Dominik
31. Zawiślan Michał
 
 
Klasa Ic
Wychowawca - p.Katarzyna Molicka-Mocek
Lp. Nazwisko i imię
1. Bugajski Patryk
2. Bzdyl Mateusz
3. Chmielek Dominika
4. Chyba Anna
5. Danek Anna
6. Drabik Patryk
7. Durczok Mateusz
8. Dziedzic Klaudia
9. Głowa Dominika
10. Jaworski Grzegorz
11. Kasperek Dorota
12. Klejdysz Natalia
13. Lebiest Bogdan
14. Majewska Anna
15. Marciniak Dominika
16. Moskal Szczepan
17. Obruśnik Kinga
18. Pagacz Nikola
19. Pieprzyk Piotr
20. Pisarski Michał
21. Romaniak Marcin
22. Rybak Karol
23. Sikora Sebastian
24. Słowińska Barbara
25. Stasiak Olga
26. Wiej Monika
27. Wiktor Mateusz
28. Witkowska Teresa
29. Woźniak Anna
30. Woźniak Monika
31. Zieliński Artur
 
         
 
Klasa Id
Wychowawca - p.Anna Stasiak
Lp. Nazwisko i imię
1. Bednarski Adam
2. Brzóska Agnieszka
3. Bzdyl Łukasz
4. Cebula Dominika
5. Dębowska Anna
6. Dobroć Daria
7. Dubiel Justyna
8. Dubiel Kamila
9. Dulik Karolina
10. Dymek Paulina
11. Garbula Arkadiusz
12. Górska Natalia
13. Grabowska Bernadetta
14. Hałasa Martyna
15. Jaroś Krzysztof
16. Kasprzyk Kamila
17. Kwatera Mariusz
18. Markot Wiktor
19. Marszalik Karolina
20. Miękina Agnieszka
21. Pieprzyk Karolina
22. Sroka Kamil
23. Stach Anna
24. Stojek Regina
25. Strojny Grzegorz
26. Szostak Marta
27. Szwec Małgorzata
28. Terczyńska Klaudia
29. Tuleja Bartłomiej
30. Węglarz Joanna
31. Zawadzka Karolina
 
 
Klasa Ie
Wychowawca - p.Danuta Klamut
Lp. Nazwisko i imię
1. Bzdyl Natalia
2. Dudzik Anna
3. Dziewońska Edyta
4. Dziewońska Kamila
5. Irzyk Bartłomiej
6. Klima Karolina
7. Kot Magdalena
8. Linczowski Piotr
9. Machaj Katarzyna
10. Majda Michał
11. Majka Anna
12. Majka Natalia
13. Malarczyk Aleksandra
14. Marczak Ewelina
15. Mycek Aleksandra
16. Nawalaniec Grzegorz
17. Nędza Kamil
18. Nowak Karolina
19. Olszowska Anna
20. Pacek Jakub
21. Pilch Aleksandra
22. Piwowarczyk Mateusz
23. Popiela Marcin
24. Śliwa Karolina
25. Tobiasz Michał
26. Tyrański Łukasz
27. Węglarz Piotr
28. Wiśniowski Dominik
29. Ziółkowska Ewelina
30. Żak Klaudia
31. Żak Patrycja
 
 

Pożegnanie klas III
Dodane przez admin dnia czerwiec 24 2010 20:23:34

UROCZYSTE POŻEGNANIE KLAS III
24.06.2010 r.



W Galerii możecie obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia.

Przedstawienie w języku angielskim
Dodane przez admin dnia czerwiec 24 2010 19:12:17

18.06.2010r. odbyło się przedstawienie pt:"The Importance of Being Earnest" na podstawie komedii Oscara Wilde. Przedstawienie zostało przygotowane przez p. Danutę Klamut.

Udział w przedstawieniu wzieli:
Dawid Olbrycht z Ia jako Algernon Moncrieff
Julia Wojas z IIb jako Earnest Jack Worthing
Aleksandra Kaleta z IIb jako Lady Bracknell
Anna Potera z IIe jako Cecily Cardew
Joanna Wrona z IIe jako Guendolen Fairfax
Iwona Matuszyk z IIe jako Lane, dr. Chasuble
Natalia Godula z IIIc jako Ms. Prism
Paulina Maderak z IIIc jako narrator.

Przy przygotowaniu przedstawienia pomagała także p. Barbara Perek.



W Galerii możecie obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia.

Prymusi szkoły w roku szkolnym 2009/2010
Dodane przez admin dnia czerwiec 23 2010 17:33:41
Prymusi szkoły
roku szkolnego 2009/2010


Imię i nazwisko
Klasa Średnia
1. Anna Rokosz
IIIa 5,44
2. Aneta Tomczyk
Ib
5,30
3. Bartosz Dziewoński
IIIe 5,27
4. Katarzyna Hanek
IIIa
5,25
5. Karolina Dobranowska
IIIb
5,25
6. Klaudia Budna
IIa
5,20
7. Tomasz Pacek
IIa
5,20
8. Teresa Pisarska
IIc
5,20
9. Patrycja Bujak
IIIe
5,19
10. Anna Malarczyk
IIIe
5,13
11. Artur Jabłoński
IIb
5,13
12. Jacek Burkowicz
IIc
5,13
13. Maria Ciężarek
IIc
5,13
14. Małgorzata Rokosz
IIc
5,13
15. Kamil Kuśnierz
IIe
5,13
16. Damian Czyrnek
IIIb
5,12
17. Anna Doda
Ia
5,08
18. Aleksandra Tatara
Ic
5,08
19. Natalia Król
Id
5,08
20. Justyna Substelna
Ib
5,07
21. Karolina Kostecka
IIIa
5,06
22. Natalia Ślusarczyk
IIIa
5,06
23. Karolina Wójcik
IIIb
5,06
24. Bartłomiej Piwowarczyk
IIIe
5,06
25. Natalia Kowalik
IIIa
5,00
26. Joanna Pawlik
IIIb
5,00
27. Wojciech Nowak
IIIc
5,00
28. Filip Piech
IIId
5,00
29. Natalia Wierzbicka
IIId
5,00
30. Joanna Morajka
IIb
5,00
31. Julia Wojas
IIb
5,00
32. Bartłomiej Danek
IIc
5,00
33. Krzysztof Franiek
IIc
5,00
34. Anna Ciężarek
IId
5,00
35. Dawid Olbrycht
Ia
5,00
36. Anna Garncarz
Ib
5,00
37. Klaudia Klęsk
Ib
5,00
38. Izabela Nowak
Ib
5,00
39. Kamila Pisarska
Ib
5,00
40. Karolina Pisarska
Ib
5,00
41. Izabela Palonek
Ie
5,00
42. Klaudia Ruman
Ie
4,95
43. Jarosław Majka
IIIe
4,94
44. Patryk Szponar
IIIe
4,94
45. Edyta Hankus
IIa
4,93
46. Anna Miękina
IIa
4,93
47. Natalia Węglarz
IIa
4,93
48. Arkadiusz Kaleta
IIe
4,93
49. Krzysztof Molendys
IIe
4,93
50. Dominika Klejdysz
Ia
4,92
51. Małgorzata Włoch
Id
4,92
52. Paulina Maderak
IIIc
4,90
53. Michał Hyży
IIId
4,88
54. Małgorzata Szybowska
IIId
4,88
55. Natalia Marciniak
IIIe
4,88
56. Michał Suchoń
IIIe
4,88
57. Weronika Trzupek
IIIe
4,88
58. Ewelina Majewska
IIIb
4,87
59. Dominika Gumułka
Id
4,85
60. Bernadetta Tuleja
Id
4,85
61. Karolina Wójtowicz
Id
4,85
62. Ewelina Jamka
Ie
4,85
63. Dawid Tabak
IIIa
4,81
64. Monika Pawlik
IIIb
4,81
65. Patrycja Popiela
IIIe
4,81
66. Karolina Ptak
IIa
4,80
67. Aleksandra Kaleta
IIb
4,80
68. Marcin Włoch
IIb
4,80
69. Małgorzata Mazurek
IIc
4,80
70. Kamila Chlipała
IIc
4,80
71. Iwona Matuszyk
IIe
4,80
72. Anna Potera
IIe
4,80
73. Barbara Czarnota
IId
4,78
74. Krystian Kaleta
Ic
4,77
75. Dawid Salawa
IIIc
4,75
76. Paulina Tuleja
IIIc
4,75
77. Joanna Musiał
IIIc
4,75
78. Patrycja Rozwadowska
IIId
4,75

Średnie klas na koniec roku 2009/2010
Dodane przez admin dnia czerwiec 22 2010 22:03:31

Średnia ocen w roku szkolnym 2009/2010

 

Klasa I a – 3,7

Klasa I b – 4,06

Klasa I c – 3,7

Klasa I d – 3,8

Klasa I e – 3,3

 

Klasa II a – 3,98

Klasa II b – 3,7

Klasa II c – 3,5

Klasa II d – 3,8

Klasa II e – 3,8

 

Klasa III a – 4,14

Klasa III b – 3,8

Klasa III c – 3,8   

Klasa III d – 3,8

                                   Klasa III e – 4,04
Wykaz podręczników na rok szkolny 2010/2011
Dodane przez admin dnia czerwiec 16 2010 22:21:52

Wykaz podręczników zgodnych z nową podstawą programową obowiązujący w Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie od 1 września 2010 r.

klasa I

L. p.
Przedmiot
Autor i tytuł podręcznika
Data dopuszczenia
Numer
dopuszczenia

 

1.

 

 

język polski

 

M. Chmiel, W. Herman, Z. Pomirska, P. Doroszewski, „Słowa na czasie. Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego dla klasy pierwszej gimnazjum”

 

A. Grabarczyk „Słowa na czasie. Podręcznik do kształcenia językowego z ćwiczeniami dla klasy pierwszej gimnazjum”

 

27. 04. 2009r.

 

 

 

 

27. 04. 2009r.

 

 

95/1/2009

 

 

 

95/2/2009

2.

 

język angielski

 

Grupa I (zaawansowana):
W. Evans, J. Dooley - Access 2 (Student’s Book, Workbook; podręcznik niebieski)


Grupa II:
W. Evans, J. Dooley - Access 1 (Student’s Book, Workbook; podręcznik żółty)

 

22. 04. 2009 r.

 

 

 

22. 04. 2009 r.

 

85/2/2009

 

 

85/1/2009

3.

 

język niemiecki

 

Grupa I (zaawansowana):
J. Kamińska – Das ist Deutsch 1 (podręcznik z ćwiczeniami)

Grupa II:
A. Potapowicz, K. Tkaczyk:
Aha: Neu – 1a (podręcznik z ćwiczeniami – zielony – na wrzesień)

Aha: Neu – 1b (podręcznik z ćwiczeniami – zielony – na styczeń)

 

 

2009





25. 03. 2009 r.

 

25. 03. 2009 r.

 

22/1/2009





13/1/2009

 

13/2/2009

 

4.

 

 

matematyka

 

Praca zbiorowa pod redakcją M. Dobrowolskiej – Matematyka 1 Podręcznik dla klasy pierwszej gimnazjum.

 

26. 05. 2009 r.

 

168/1/2009

 

 

5.

 

 

fizyka

 

B. Sagnowska, M. Rozenbajgier,
R. Rozenbajgier, D. Szot – Gawlik, M. Godlewska: „Świat fizyki. Podręcznik dla uczniów gimnazjum” część 1 do zakupu na wrzesień
i część 2 - do zakupu w styczniu
J. Niemiec, A. Kurowski – „Świat fizyki, zbiór prostych zadań dla gimnazjum”. Wydawnictwo Zamkor

25. 03. 2009 r.

11/1/2009

 

6.

 

 

chemia

 

J. Kulawik, T. Kulawik, M. Litwin: Chemia Nowej Ery część 1. Podręcznik + ćwiczenia dla gimnazjum.

06. 04. 2009 r.

49/1/2009

 

7.

 

 

biologia

 

M. Jefimow, M. Sęktas : Puls życia 1 Podręcznik do biologii dla gimnazjum
E. Mazurek, J. J. Pawłowscy, A. Zdziennicka – Zeszyt ćwiczeń cz. 1 „Puls życia”.

07. 04. 2009 r.

58/1/2009

 

8.

 

 

geografia

 

R. Malarz: „Planeta Nowa”- Podręcznik do geografii dla klas I gimnazjum, część I + ćwiczenia

25. 03. 2009 r.

7/1/2009

 

9.

 

 

historia

 

T. Małkowski, J. Rześniowiecki: „Historia – klasa I” (Podróże w czasie.
T. Małkowski: Zeszyt ćwiczeń.

 

 

2009 r.

 

 

158/1/2009

 

 

10.

 

 

zajęcia artystyczne

 

A. Kreiner – Bogdańska: „Muzyka w gimnazjum”

25. 03. 2009 r.

6/2009

 

11.

 

 

plastyka

 

S. K. Stopczyk „Bliżej sztuki”

09. 04. 2009 r.

68/2009

 

12.

 

 

religia

 

„Jezus Chrystus Drogą, Prawdą i Życiem” – religia dla klas I gimnazjum.
Wydawnictwo Apostolicum; Ząbki 2006

22. 07. 2002 r.

AZ-33-02/10-0

 

13.

 

 

informatyka

 

W. Jochemczyk, I. Krajewska- Kranas, W. Kranas, M. Wyczółkowski: Lekcje z komputerem. „Podręcznik dla ucznia
gimnazjum”.

27. 04. 2009 r.

115/2009




 

Wykaz podręczników zgodnych z nową podstawą programową obowiązujący w Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie od 1 września 2010 r.

klasa II

L. p.
Przedmiot
Autor i tytuł podręcznika
Data dopuszczenia
Numer
dopuszczenia

 

1.

 

 

język polski

 

M. Chmiel, W. Herman, Z. Pomirska, P. Doroszewski, „Słowa na czasie. Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego dla klasy drugiej gimnazjum”

 

A. Grabarczyk „Słowa na czasie. Podręcznik do kształcenia językowego z ćwiczeniami dla klasy drugiej gimnazjum”

 

27. 04. 2009r.

 

 

 

 

27. 04. 2009r.

 

 

95/3/2009

 

 

 

95/4/2009

2.

 

język angielski

 

Grupa I (zaawansowana):
I semestr – kończy z klasy I
W. Evans, J. Dooley - Access 2 (Student’s Book, Workbook; podręcznik niebieski)
II semestr
W. Evans, J. Dooley - Access 3 (Student’s Book, Workbook; podręcznik zielony)

Grupa II:
W. Evans, J. Dooley - Access 2 (Student’s Book, Workbook; podręcznik niebieski)

 



22. 04. 2009 r.

 

 

22. 04. 2009 r.

 


 

22. 04. 2009 r.

 



85/2/2009

 

85/3/2009

 

85/2/2009

3.

 

język niemiecki

 

A. Potapowicz, K. Tkaczyk:
Aha: Neu – 2a (podręcznik z ćwiczeniami – zielony – na wrzesień)

Aha: Neu – 2b (podręcznik z ćwiczeniami – zielony – na styczeń)

 

 


25. 03. 2009 r.

 

25. 03. 2009 r.

 


13/3/2009

 

13/4/2009

 

4.

 

 

matematyka

 

Praca zbiorowa pod redakcją M. Dobrowolskiej – Matematyka 2 Podręcznik dla klasy drugiej gimnazjum.

 

18.01.2010 r.

 

168/2/2010

 

 

5.

 

 

fizyka

 

B. Sagnowska, M. Rozenbajgier,
R. Rozenbajgier, D. Szot – Gawlik, M. Godlewska: „Świat fizyki. Podręcznik dla uczniów gimnazjum
” część 2 - kontynuacja z kl. I

część 3 - na styczeń

11. 01. 2010 r.

11/2/2010

 

6.

 

 

chemia

 

J. Kulawik, T. Kulawik, M. Litwin: Chemia Nowej Ery część 2. Podręcznik

03. 12. 2009 r.

49/2/2009

 

7.

 

 

biologia

 

M. Jefimow, M. Sęktas : Puls życia 2 Podręcznik do biologii dla gimnazjum
A. Kasińska, E. Niemczewska-Borowczak, J. Pawłowski – Zeszyt ćwiczeń cz. 2 „Puls życia”.

2009 r.

58/2/2009

 

8.

 

 

geografia

 

D. Szczypiński, M. Wojtowicz: „Planeta Nowa 2”- Podręcznik do geografii dla klas II gimnazjum + ćwiczenia

2009 r.

7/2/2009

 

9.

 

 

historia

 

T. Małkowski, J. Rześniowiecki: „Historia – klasa II” (Podróże w czasie.
T. Małkowski: Zeszyt ćwiczeń.

 

 

2009 r.

 

 

158/2/2009

 

 

10.

 

 

wiedza o społeczeństwie

 

I. Janicka, A. Kucia, T. Maćkowski: Podręcznik z ćwiczeniami dla gimnazjum „Dziś i jutro” część 1

2009 r.

77/1/2009

 

11.

 

 

plastyka

 

S. K. Stopczyk „Bliżej sztuki”

09. 04. 2009 r.

68/2009

 

12.

 

 

religia

 

„Jezus Chrystus Drogą, Prawdą i Życiem” – religia dla klas II gimnazjum.
Wydawnictwo Apostolicum; Ząbki 2006

22. 07. 2002 r.

AZ-33-02/10-0

 

13.

 

 

informatyka

 

W. Jochemczyk, I. Krajewska- Kranas, W. Kranas, M. Wyczółkowski: Lekcje z komputerem. „Podręcznik dla ucznia (dla kl. I i II )
gimnazjum”.

27. 04. 2009 r.

115/2009

 

14.

 

 

technika

 

U. Białka: Zajęcia techniczne – podręcznik dla gimnazjum.
gimnazjum”.

2009 r.

199/2009




Wykaz podręczników obowiązujący w Gimnazjum

im. św. Brata Alberta w Gdowie od 1 września 2010 r.

klasa III

L. p.

Przedmiot

Autor i tytuł podręcznika

1.

język polski

 

M. Chmiel, W. Herman, Z. Pomirska, P. Doroszewski, „Słowa na czasie. Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego dla klasy trzeciej gimnazjum”
A. Grabarczyk „Słowa na czasie. Podręcznik do kształcenia językowego z ćwiczeniami dla klasy trzeciej gimnazjum”

 

2.

język angielski

Wirginia Evans – Neil O’Sullivan,  Click on 3
Student’sBook + Egzamin gimnazjalny – M. Rosińska,
G. Śpiewak

3.

język niemiecki

Elżbieta Reymont,Agnieszka Sibiga, Małgorzata Jegierska, Dachfenster 2 + ćwiczenia

4.

historia

Jacek Chachaj -  Historia – czasy najnowsze + ćwiczenia

5.

wiedza o społeczeństwie
- wychowanie do życia w rodzienie

Irena Kuczałek, Daniela Ura, Maria Urban -
Wiedza o społeczeństwie

6.

muzyka

Agnieszka Kreiner-Bogdańska -  Muzyka w gimnazjum

7.

matematyka

Podręcznik dla gimnazjum - praca zbiorowa pod redakcją M. Dobrowolskiej.
M. Braun, J. Lech – zbiór zadań.

8.

fizyka z astronomią

Maria, Ryszard Rozenbajgier, Fizyka dla gimnazjum, cz.III

9.

chemia

Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin, Chemia dla gimnazjum  cz. III

10.

biologia

Puls Zycia 3 - wyd. Nowa Era - podręcznik do biologi. Beata Sągin, Marian Sęktas + zeszyt ćwiczeń do biologii dla gimnazjum, Jolanta Pawłowska, Jacek Pawłowski, Monika Zaleska, wyd. Nowa Era

11.

geografia

R. Malarz, Puls Ziemi + ćwiczenia

12.

technika

brak podręcznika

13.

religia

Jezus Chrystus Drogą, Prawdą i Życiem” – religia dla gimnazjum.
Wydawnictwo Apostolicum; Ząbki 2006

Strona 40 z 44 << < 37 38 39 40 41 42 43 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
tel/fax: (012) 251-55-41 e-mail: gimnazjumgdow@wp.pl spgdow@wp.pl ----------------------------------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE-------------------------------------------------------------------------------