Strona głowna ˇ Galeria zdjęć ˇ www.spgdow.szkolnastrona.pl ˇ KLIKNIJ - POMÓŻ ˇ ----------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE---------------------------------środa, Kwiecień 24, 2019
Nawigacja
bullet Strona głowna
bullet Aktualności
bullet Galeria zdjęć
bullet Uczeń zdolny
bullet Zdrowe odżywianie
bullet Projekt KIERUNEK PRZYSZŁOŚĆ
bullet RODO
Szkolne Strony WWWoff

Szkoła
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin gimnazjalny
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH
Informacje dla Rodziców
Dokumentacja - pliki do pobrania
Dyrekcja
Konkursy przedmiotowe
Program wychowawczo - profilaktyczny
Wymagania na oceny
Podstawa programowa
Dzwonki
Plan lekcji
Samorząd Uczniowski
Wykaz podręczników
Absolwenci Gimnazjum
Siatkówka
Dodane przez admin dnia wrzesień 15 2010 22:52:40
    SIATKÓWKA

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta!


 

Nasza drużyna powstała w 2008 r. 

Początkowo nie zajmowałyśmy czołowych miejsc w zawodach, ale szybko się to zmieniło.

 

Dzięki naszej pani trener - Marcie Stasiak, stawałyśmy się coraz lepsze. Trenujemy 2 razy w tygodniu we wtorki i piątki w LO w Gdowie.

 

Nasza drużyna miała wielu kapitanów:

2008/2009 - Katarzyna Świeży

2009/2010 - Anna Rokosz

Obecnym kapitanem jest Katarzyna Małek.

 

Posiadamy dużo umiejętności, które dziewczyny doskonalą w MKS MOS Wieliczka.

    
    
Koło teatralne
Dodane przez admin dnia wrzesień 15 2010 22:27:31
Zajęcia szkolnego koła teatralnego
"Cicho - sza" odbywają się
w czwartki od godziny 13 45  do 15 30
w sali nr 64.



Wszyscy chętni do pracy mile widziani!
Beata Rybak



Chór gimnazjalny
Dodane przez admin dnia wrzesień 15 2010 22:14:25
CHÓR GIMNAZJALNY
Spotkanie wszystkich chórzystów w czwartek 16.09.2010 r.
na lekcjach 7, 8 w sali nr 51.



Agata Nowak


Koło języka angielskiego
Dodane przez admin dnia wrzesień 15 2010 20:39:53
Kółko języka angielskiego
odbywa się w poniedziałek o godzinie 1440
w sali nr 67.



Zajęcia dodatkowe z biologii
Dodane przez admin dnia wrzesień 15 2010 20:26:39
Zajęcia dla uczniów biorących udział w konkursach biologicznych
odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 1430 do 1515
w sali nr 69.




Poprawa ocen niedostatecznych oraz konsultacje z biologii
w każdy poniedziałek w godzinach od 1430 do 1515 w sali nr 69.

Anna Stasiak
Koło geograficzne
Dodane przez admin dnia wrzesień 15 2010 19:49:21
Zajęcia kółka geograficznego
odbywają się we wtorki od godziny 715 do 800


prowadzący: Teresa Kaczmarczyk

Koło matematyczne
Dodane przez admin dnia wrzesień 15 2010 19:28:22
Zajęcia kółka matematycznego dla klas I i II
odbywają się we wtorki na lekcji 8 (14 35 - 15 35) w sali 51.


prowadzący: Ewa Obara

Konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2010/2011
Dodane przez admin dnia wrzesień 09 2010 18:46:27
Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie umieściło na swoich stronach regulaminy konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2010/2011.
W więcej... harmonogram kolejnych etapów konkursów przedmiotowych oraz szczegółowe regulaminy do pobrania.
Minął tydzień uczęszczania do szkoły ....
Dodane przez admin dnia wrzesień 09 2010 10:27:04
Zapoznajcie się z Kalendarzem Roku Szkolnego !

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 121314151617 18 1920 21 22 232425 2627 28293031l.dnil.tyg.
IX1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >11 121314151617 18 1920 21 22 232425 2627 282930-224
X1 2 3 4 5 6 7 8 9 101112 13141516171819 20 21 22 2324252627 28293031204

więcej ...
Życzenia wakacyjnego odpoczynku
Dodane przez admin dnia czerwiec 25 2010 14:33:14

  Grupa zaawansowana
j. angielski ( podręcznik: W. Evans, J. Dooley – Access 2)
j. niemiecki (podręcznik: J. Kamińska – Das ist Deutsch 1)
 
  Grupa II - podstawowa
j. angielski ( podręcznik: W. Evans, J. Dooley – Access 1)
j. niemiecki (podręcznik: A. Potapowicz, K. Tkaczyk – Aha: Neu-1a i 1b)
 
         
Klasa Ia
Wychowawca - p.Dorota Szostak
Lp. Nazwisko i imię
1. Daniel Justyna
2. Domoń Kacper
3. Jeziorek Daniel
4. Łaciak Renata
5. Malec Adrian
6. Marciniak Agnieszka
7. Nowak Anita
8. Sepielak Bartłomiej
9. Skrzypiec Tomasz
10. Ścibor Mariusz
11. Tobor Izabela
12. Tomasik Sylwia
13. Toporska Paulina
14. Tuleja Aleksandra
15. Urbanik Dominik
16. Wajda Jakub
17. Zastawniak Natalia
18. Zawadzki Damian
 



















 
Klasa Ib
Wychowawca - p.Wioletta Nowak
Lp. Nazwisko i imię
1. Bandyk Tomasz
2. Bednarska Julia
3. Bednarski Mateusz
4. Czesak Łukasz
5. Daniel Sebastian
6. Dębowski Kamil
7. Domagała Łukasz
8. Dudek Justyna
9. Dudek Rafał
10. Kawa Weronika
11. Korba Justyna
12. Marszałek Karolina
13. Nowak Lidia
14. Olbrycht Nikola
15. Pajor Patrycja
16. Piwowarczyk Kamil
17. Płonka Dominika
18. Salawa Karolina
19. Stalmach Oskar
20. Strojek Radosław
21. Sukiennik Krzysztof
22. Szostak Tomasz
23. Tatko Sebastian
24. Toporski Karol
25. Trzupek Konrad
26. Tuleja Weronika
27. Wójcik Monika
28. Zabdyr Arkadiusz
29. Zabdyr Mariusz
30. Zagól Dominik
31. Zawiślan Michał
 
 
Klasa Ic
Wychowawca - p.Katarzyna Molicka-Mocek
Lp. Nazwisko i imię
1. Bugajski Patryk
2. Bzdyl Mateusz
3. Chmielek Dominika
4. Chyba Anna
5. Danek Anna
6. Drabik Patryk
7. Durczok Mateusz
8. Dziedzic Klaudia
9. Głowa Dominika
10. Jaworski Grzegorz
11. Kasperek Dorota
12. Klejdysz Natalia
13. Lebiest Bogdan
14. Majewska Anna
15. Marciniak Dominika
16. Moskal Szczepan
17. Obruśnik Kinga
18. Pagacz Nikola
19. Pieprzyk Piotr
20. Pisarski Michał
21. Romaniak Marcin
22. Rybak Karol
23. Sikora Sebastian
24. Słowińska Barbara
25. Stasiak Olga
26. Wiej Monika
27. Wiktor Mateusz
28. Witkowska Teresa
29. Woźniak Anna
30. Woźniak Monika
31. Zieliński Artur
 
         
 
Klasa Id
Wychowawca - p.Anna Stasiak
Lp. Nazwisko i imię
1. Bednarski Adam
2. Brzóska Agnieszka
3. Bzdyl Łukasz
4. Cebula Dominika
5. Dębowska Anna
6. Dobroć Daria
7. Dubiel Justyna
8. Dubiel Kamila
9. Dulik Karolina
10. Dymek Paulina
11. Garbula Arkadiusz
12. Górska Natalia
13. Grabowska Bernadetta
14. Hałasa Martyna
15. Jaroś Krzysztof
16. Kasprzyk Kamila
17. Kwatera Mariusz
18. Markot Wiktor
19. Marszalik Karolina
20. Miękina Agnieszka
21. Pieprzyk Karolina
22. Sroka Kamil
23. Stach Anna
24. Stojek Regina
25. Strojny Grzegorz
26. Szostak Marta
27. Szwec Małgorzata
28. Terczyńska Klaudia
29. Tuleja Bartłomiej
30. Węglarz Joanna
31. Zawadzka Karolina
 
 
Klasa Ie
Wychowawca - p.Danuta Klamut
Lp. Nazwisko i imię
1. Bzdyl Natalia
2. Dudzik Anna
3. Dziewońska Edyta
4. Dziewońska Kamila
5. Irzyk Bartłomiej
6. Klima Karolina
7. Kot Magdalena
8. Linczowski Piotr
9. Machaj Katarzyna
10. Majda Michał
11. Majka Anna
12. Majka Natalia
13. Malarczyk Aleksandra
14. Marczak Ewelina
15. Mycek Aleksandra
16. Nawalaniec Grzegorz
17. Nędza Kamil
18. Nowak Karolina
19. Olszowska Anna
20. Pacek Jakub
21. Pilch Aleksandra
22. Piwowarczyk Mateusz
23. Popiela Marcin
24. Śliwa Karolina
25. Tobiasz Michał
26. Tyrański Łukasz
27. Węglarz Piotr
28. Wiśniowski Dominik
29. Ziółkowska Ewelina
30. Żak Klaudia
31. Żak Patrycja
 
 

Pożegnanie klas III
Dodane przez admin dnia czerwiec 24 2010 20:23:34

UROCZYSTE POŻEGNANIE KLAS III
24.06.2010 r.



W Galerii możecie obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia.

Strona 38 z 42 << < 35 36 37 38 39 40 41 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
tel/fax: (012) 251-55-41 e-mail: gimnazjumgdow@wp.pl spgdow@wp.pl ----------------------------------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE-------------------------------------------------------------------------------