Strona głowna ˇ Galeria zdjęć ˇ www.spgdow.szkolnastrona.pl ˇ KLIKNIJ - POMÓŻ ˇ ----------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE---------------------------------środa, Lipiec 17, 2019
Nawigacja
bullet Strona głowna
bullet Aktualności
bullet Galeria zdjęć
bullet Uczeń zdolny
bullet Zdrowe odżywianie
bullet Projekt KIERUNEK PRZYSZŁOŚĆ
bullet RODO
Szkolne Strony WWWoff

Szkoła
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin gimnazjalny
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH
Informacje dla Rodziców
Dokumentacja - pliki do pobrania
Dyrekcja
Konkursy przedmiotowe
Program wychowawczo - profilaktyczny
Wymagania na oceny
Podstawa programowa
Dzwonki
Plan lekcji
Samorząd Uczniowski
Wykaz podręczników
Absolwenci Gimnazjum
RAMPA 2011
Dodane przez admin dnia czerwiec 07 2011 19:37:01
         

W dniach 26-27 maja 2011r. odbyły się III Młodzieżowe Spotkania Teatralne „RAMPA 2011” zorganizowane przez Centrum Kultury w Gdowie.
Udział wzięło 14 grup teatralnych z powiatu wielickiego oraz z Krakowa. Wyróżnienie za spektakl „Powtórki z lekturki” zdobyła pod opieką p.Beaty Rybak Grupa Teatralna „CICHO SZA” z naszego gimnazjum w składzie:
1. Ciężarek Maria kl.IIIc
2. Chyba Miłosz kl.IIb
3. Dubiel Justyna kl.Id
4. Dubiel Kamila kl.Id
5. Dulik Karolina kl.Id
6. Dziewońska Kamila kl.Ie
7. Florek Marta kl.IIIe
8. Kaleta Aleksandra kl.IIIb
9. Kleczyński Jan kl.IIIb
10. Kot Magdalena kl.Ie
11. Malarczyk Aleksandra kl.Ie
12. Matuszyk Iwona kl.IIIe
13. Mycek Aleksandra kl.Ie
14. Olbrycht Dawid kl.IIa
15. Pilch Aleksandra kl.Ie
16. Popiela Marcin kl.Ie
17. Potera Anna kl.IIIe
18. Rybak Karol kl.Ic
19. Śliwa Karolina kl.Ie

GRATULUJEMY! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!



Ogólnopolski Turniej BRD
Dodane przez admin dnia maj 03 2011 12:59:07
8 kwietnia odbyły się na terenie Gimnazjum w Gdowie eliminacje powiatowe Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Organizatorem Turnieju była Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce. Do rywalizacji przystąpiło 30 uczniów SP i 21 uczniów Gimnazjum.
Turniej składał się z dwóch części - teoretycznej i praktycznej. W pierwszej części do rozwiązania uczniowie mieli test składający się z 25 pytań. Część praktyczna polegała na przejechaniu rowerem toru przeszkód.
Z naszego Gimnazjum indywidualnie Mateusz Gumułka z klasy IIc zajął IV miejsce, a zespołowo Marcin Szostak z klasy IIb, Ireneusz Stawarz z klasy IIb i Mateusz Gumułka zajęli II miejsce.



Więcej zdjęć zobaczcie w Galerii
Konkurs informatyczny - najładniejsza strona www 2011
Dodane przez admin dnia marzec 27 2011 23:06:57
Wyniki konkursu informatycznego na



Zwycięzcy konkursu

I miejsce:
  Aneta Tomczyk z klasy IIb
Adrian Bogacz z klasy IIe

II miejsce:
 Gabriela Kubicka z klasy IIc

III miejsce:
Izabela Nowak z klasy IIb
Karolina Wójtowicz z klasy IId


Wyróżnienia:
Natalia Król z klasy IId
Anna Garncarz z klasy IIb
Paulina Małek z klasy IIc

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym
Dodane przez admin dnia marzec 21 2011 21:48:43
Dnia 9 i 10 marca 2011r. odbyły się Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym Indywidualnych i Drużynowych Chłopców i Dziewcząt w Koźmicach Wielkich.
Naszą Szkołę reprezentowało ośmioro zawodników:
1. Anna Majka
2. Natalia Sobkowska
3. Roksana Grzesik
4. Iwona Marczak
5. Piotr Kruczek
6. Wacław Zabdyr
7. Przemysław Gawlik
8. Szymon Widomski

Drużynowo dziewczęta zajęły V miejsce, a chłopcy stanęli na podium na III miejscu. Indywidualnie Anna Majka zajęła VI miejsce, Przemysław Gawlik IV miejsce, a Wacław Zabdyr VI miejsce.
Gratulujemy
Opiekun Beata Kramarska

Zdjęć zobaczcie w Galerii
Konkurs na najlepszy układ gimnastyczno - taneczny
Dodane przez admin dnia marzec 14 2011 21:53:05

8 marca odbył się konkurs na najlepszy układ gimnastyczno - taneczny.
Oto zwycięzcy:

I miejsce: Klasa IIIb
II miejsce: Klasa IIb
III miejsce: grupa z klas IIc i IIe

Wyróżnienie i równocześnie Nagroda Publiczności: IIIe



Więcej zdjęć zobaczcie w Galerii
Ferie zimowe
Dodane przez admin dnia styczeń 29 2011 19:32:01
Średnie klas 2010/2011 - I semestr
Dodane przez admin dnia styczeń 28 2011 22:14:52
Najwyższą średnią ocen w I okresie ma
klasa Ie

Średnie ocen w I okresie
roku szkolnego 2010/2011


Klasa Ia
- 3,63
Klasa Ib
- 3,96
Klasa Ic
- 3,90
Klasa Id
- 3,65
Klasa Ie
- 4,08


Klasa IIa
- 3,48
Klasa IIb - 3,89
Klasa IIc - 3,56
Klasa IId - 3,76
Klasa IIe - 3,20


Klasa IIIa - 3,78
Klasa IIIb - 3,62
Klasa IIIc - 3,52
Klasa IIId - 3,70
Klasa IIIe - 3,75

Prymusi 2010/2011 - I semestr
Dodane przez admin dnia styczeń 28 2011 21:10:57


Imię i nazwisko
Klasa Średnia
1. Teresa Pisarska
IIIc 5,14
2. Aneta Tomczyk
IIb
5,13
3. Kamil Kuśnierz
IIIe 5,07
4. Jacek Burkowicz
IIIc
5,07
5. Maria Ciężarek
IIIc
5,07
6. Krzysztof Franiek
IIIc
5,07
7. Aleksandra Tatara
IIc
5,07
8. Karolina Marszałek
Ib
5,07
9. Anna Chyba
Ic
5,07
10. Teresa Witkowska
Ic
5,07
11. Kamila Dziewońska
Ie
5,07
12. Magdalena Kot
Ie
5,07
13. Aleksandra Pilch
Ie
5,07
14. Anna Garncarz
IIb
5,00
15. Klaudia Klęsk
IIb
5,00
16. Karol Rybak
Ic
5,00
17. Karolina Dulik
Id
5,00
18. Anna Majka
Ie
5,00
19. Klaudia Budna
IIIa
4,93
20. Anna Doda
IIa
4,93
21. Natalia Król
IId
4,93
22. Weronika Tuleja
Ib
4,93
23. Aleksandra Malarczyk
Ie
4,93
24. Małgorzata Rokosz
IIIc
4,92
25. Krzysztof Molendys
IIIe
4,92
26. Patryk Drabik
Ic
4,92
27. Olga Stasiak
Ic
4,92
28. Justyna Dubiel
Id
4,92
29. Tomasz Pacek
IIIa
4,86
30. Bernadetta Tuleja
IId
4,86
31. Małgorzata Włoch
IId
4,86
32. Karolina Wójtowicz
IId
4.86
33. Lidia Nowak
Ib
4,86
34. Karolina Klima
Ie
4,86
35. Aleksandra Mycek
Ie
4,86
36. Kamila Chlipała
IIIc
4,85
37. Bartłomiej Danek
IIIc
4,85
38. Kamila Pisarska
IIb
4,85
39. Justyna Substelna
IIb
4,85
40. Miłosz Chyba
IIb
4,80
41. Karolina Śliwa
Ie
4,79
42. Dominika Głowa
Ic
4,78
43. Kamila Dubiel
Id
4,78

Wywiadówka - 26 styczeń 2011 r.
Dodane przez admin dnia styczeń 21 2011 18:13:32
Spotkanie z rodzicami zostaje przeniesione z dnia 27 stycznia na dzień 26 stycznia 2011 r. i rozpocznie się o godzinie 1700 na auli szkolnej spotkaniem z Dyrektorem Gimnazjum.


Wypoczynek „ZIMA 2011”
Dodane przez admin dnia styczeń 21 2011 18:08:45
Informuję, że na stronie www.kratorium.krakow.pl znajduje się informacja dla rodziców Małopolskiego Kuratora Oświaty na temat organizacji i przebiegu wypoczynku „ZIMA 2011”. Informacja jest niezwykle ważna ze względu na warunki, jakie musi zapewnić dzieciom i młodzieży organizator wypoczynku.
z poważaniem
Dyrektor Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie Jan Zawała


Konkursy przedmiotowe - etap wojewódzki
Dodane przez admin dnia styczeń 13 2011 19:22:07
Konkursy przedmiotowe - awans do etapu wojewódzkiego
GRATULUJEMY !!!!!


Lp. Konkurs
Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Termin etapu wojewódzkiego
1. Geograficzny 
Kamil Kuśnierz - IIIe
3 marca

Strona 37 z 44 << < 34 35 36 37 38 39 40 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
tel/fax: (012) 251-55-41 e-mail: gimnazjumgdow@wp.pl spgdow@wp.pl ----------------------------------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE-------------------------------------------------------------------------------