Strona głowna ˇ Galeria zdjęć ˇ www.spgdow.szkolnastrona.pl ˇ KLIKNIJ - POMÓŻ ˇ ----------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE---------------------------------środa, Lipiec 17, 2019
Nawigacja
bullet Strona głowna
bullet Aktualności
bullet Galeria zdjęć
bullet Uczeń zdolny
bullet Zdrowe odżywianie
bullet Projekt KIERUNEK PRZYSZŁOŚĆ
bullet RODO
Szkolne Strony WWWoff

Szkoła
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin gimnazjalny
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH
Informacje dla Rodziców
Dokumentacja - pliki do pobrania
Dyrekcja
Konkursy przedmiotowe
Program wychowawczo - profilaktyczny
Wymagania na oceny
Podstawa programowa
Dzwonki
Plan lekcji
Samorząd Uczniowski
Wykaz podręczników
Absolwenci Gimnazjum
Szkolna Rada Uczniowska 2011/2012
Dodane przez admin dnia październik 02 2011 10:54:47
W wyniku głosowania 374 uczniów z 390 uprawnionych oraz 15 nauczycieli, wytypowano następujący skład Szkolnej Rady Uczniowskiej

Szkolna Rada Uczniowska 2011/2012


Przewodnicząca Szkoły: Anna Doda z klasy IIIa
Z-ca Przewodniczącej Szkoły: Karolina Kleszcz z klasy IIIb
Skarbnik SzRU: Dominika Głowa z klasy IIc
Sekcja plastyczna SzRU: Natalia Kowal z klasy IIIc, Katarzyna Wesołowska z klasy IIIe
i Kamila Dziewońska z klasy IIe
Sekcja Imprezowa SzRU: Bartłomiej Zegarliński z klasy IIIc i Natalia Zastawniak z klasy IIa
Losowanie "Szczęśliwego numerka": Andrzej Stopka z klasy IIIa


Opiekunami SzRU zostały Panie: Katarzyna Molicka - Mocek i Anna Greb.

Konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów w roku szkolnym 2011/2012
Dodane przez admin dnia wrzesień 19 2011 21:52:30
HARMONOGRAM KOLEJNYCH ETAPÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2011/2012

lp.
Konkurs
Etap szkolny
Etap rejonowy
Etap wojewódzki
1.
Języka polskiego
28 października
15 grudnia
12 marca
2.
Matematyczny
13 października
5 grudnia
29 lutego
3.
Fizyki i astronomii
10 października
6 grudnia
1 marca
4.
Historyczny
27 października
16 grudnia
19 marca
5.
Biologiczny
21 października
8 grudnia
6 marca
6.
Geograficzny
24 października
12 grudnia
13 marca
7.
Chemiczny
20 października
9 grudnia
5 marca
8.
Języka angielskiego
17 października
7 grudnia
7 lutego (eliminacje pisemne),
2 marca (eliminacje ustne)
9.
Języka niemieckiego
19 października
2 grudnia
1 lutego (część pisemna),
7 marca (część ustna)
10.
Informatyczny
12 października
1 grudnia
9 marca
11.
Biblijny
25 października
19 grudnia
19 marca
12.
Wiem Więcej
26 października
14 grudnia
14 marca

Szczegółowe regulaminy konkursów są umieszczone na stronie internetowej:
Wybory do Szkolnej Rady Uczniowskiej 2011/2012
Dodane przez admin dnia wrzesień 19 2011 21:28:11
Wybory do Szkolnej Rady Uczniowskiej w najbliższy czwartek !!!

Kandydaci do Szkolnej Rady Uczniowskiej
Rok szkolny 2011/2012

Klasa Ia 1. Patryk Zdebski
2. Nikola Płachta
Klasa Ib 1. Ireneusz Molendys
2. Karol Daniel
Klasa Ic 1. Oliwia Głuszek
2. Maciej Bednarek
Klasa Id 1. Karol Piech
2. Szymon Nowak
Klasa IIa 1. Sylwia Tomasik
2. Natalia Zastawniak
Klasa IIb 1. Weronika Tuleja
2. Lidia Nowak
Klasa IIc 1. Dominika Głowa
2. Monika Wiej
Klasa IId 1. Karolina Dulik
2. Anna Stach
Klasa IIe 1. Kamila Dziewońska
Klasa IIIa 1. Anna Doda
2. Andrzej Stopka
Klasa IIIb 1. Karolina Kleszcz
2. Dominika Małek
Klasa IIIc 1. Natalia Kowal
2. Bartłomiej Zegarliński
Klasa IIId 1. Dominika Gomułka
2. Paweł Leśniak
Klasa IIIe 1. Artur Obrał
2. Katarzyna Wesołowska


Przypominamy ordynacje wyborczą w więcej...
Nowy Rok Szkolny
Dodane przez admin dnia wrzesień 01 2011 20:29:21

Zachęcam do zapoznania się z Kalendarzem Roku Szkolnego !

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 l.dni l.tyg.
IX 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 - 22 4
X 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 19 4

więcej ...
Wakacje !!!
Dodane przez admin dnia czerwiec 22 2011 16:21:17
Pożegnanie klas III
Dodane przez admin dnia czerwiec 22 2011 16:16:47

UROCZYSTE POŻEGNANIE KLAS III
21.06.2011 r.




Nagrody dla najbardziej wyróżniających się uczniów klas III


Nagroda Wójta dla Teresy Pisarskiej

Nagroda Przewodniczącego Rady Gminy Gdów dla Marii Ciężarek


Nagrody Dyrektora Gimnazjum dla Julii Wojas i Aleksandry Kalety


Nagrody Rady Rodziców dla Karoliny Muchy i Anny Potery


Nagroda Rady Pedagogicznej dla Tomasza Packa



Najlepsi sportowcy
 
1. Natalia Sobkowska
2. Klaudia Cichoń
3. Małgorzata Rokosz i Iwona Marczak
4. Anna Potera
5. Marta Halberda
6. Katarzyna Małek
1. Konrad Nowak
2. Kamil Czajkowski i Bartłomiej Niedziułka
3. Dominik Rozwadowski
4. Łukasz Majewski i Przemysław Gawlik
5. Wacław Zabdyr

W Galerii możecie obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia.
Kangur Matematyczny 2011
Dodane przez admin dnia czerwiec 20 2011 22:22:24
Dnia 15 czerwca 2011r. w budynku Instytutu Matematyki i Informatyki UJ w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród najlepszym uczestnikom konkursu Kangur Matematyczny 2011. Jednym z nich był uczeń naszego gimnazjum Patryk Drabik, który uzyskując wynik bardzo dobry znalazł się w gronie najlepszej trzydziestki w Małopolsce!
Wręczenie dyplomów poprzedziła przemowa dr K. Ciesielskiego oraz mini wykład dr Z. Pogody o słynnych, nierozstrzygniętych hipotezach liczbowych.


       

Wielki Festyn Rodzinny
Dodane przez admin dnia czerwiec 18 2011 10:05:38
Młodzież Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie
 przekazała w dniu 17 czerwca 2011 r.
na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera
 uzyskaną na festynie charytatywnym kwotę 9286,37 zł.


Zobaczcie zdjęcia z Pikniku Rodzinnego w Galerii
Średnie klas w roku szkolnym 2010/2011
Dodane przez admin dnia czerwiec 18 2011 09:03:41
Najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2010/2011 ma
klasa IIIa

Średnie ocen w
roku szkolnego 2010/2011


Klasa Ia
- 3,76
Klasa Ib
- 4,01
Klasa Ic
- 4,00
Klasa Id
- 3,70
Klasa Ie
- 4,16


Klasa IIa
- 3,60
Klasa IIb - 4,03
Klasa IIc - 3,74
Klasa IId - 3,97
Klasa IIe - 3,30


Klasa IIIa - 4,23
Klasa IIIb - 4,05
Klasa IIIc - 3,70
Klasa IIId - 3,80
Klasa IIIe - 4,00

Prymusi w roku szkolnym 2010/2011
Dodane przez admin dnia czerwiec 17 2011 18:59:31


Miejsce
Imię i nazwisko
Klasa Średnia
I 1. Aneta Tomczyk
IIb 5,33
II 2. Teresa Pisarska
IIIc 5,31
III 3. Maria Ciężarek
IIIc 5,25
4. Małgorzata Rokosz
IIIc 5,25
5. Kamil Kuśnierz
IIIe 5,25
IV 6. Dominika Głowa
Ic 5,21
7. Karol Rybak
Ic 5,21
V 8. Klaudia Budna
IIIa 5,19
9. Tomasz Pacek
IIIa 5,19
10. Artur Jabłoński
IIIb 5,19
11. Julia Wojas
IIIb 5,19
VI 12. Aleksandra Tatara
IIc 5,14
13. Lidia Nowak
Ib 5,14
14. Weronika Tuleja
Ib 5,14
15. Anna Chyba
Ic 5,14
16. Olga Stasiak
Ic 5,14
17. Justyna Dubiel
Id 5,14
18. Karolina Dulik
Id 5,14
19. Magdalena Kot
Ie 5,14
20. Anna Majka
Ie 5,14
21. Aleksandra Pilch
Ie 5,14
VII 22. Edyta Hankus
IIIa 5,13
23. Karolina Ptak
IIIa 5,13
24. Aleksandra Kaleta
IIIb 5,13
25. Jacek Burkowicz
IIIc 5,13
26. Krzysztof Franiek
IIIc 5,13
VIII 27. Anna Ciężarek
IIId 5,12
IX 28. Bartłomiej Danek
IIIc 5,07
29. Anna Garncarz
IIb 5,07
30. Klaudia Klęsk
IIb 5,07
31. Justyna Substelna
IIb 5,07
32. Karolina Marszałek
Ib 5,07
33. Patryk Drabik
Ic 5,07
34. Kamila Dziewońska
Ie 5,07
X 35. Małgorzata Włoch
IId 5,06
36. Karolina Wójtowicz
IId 5,06
XI 37. Joanna Morajka
IIIb 5,00
38. Kamila Chlipała
IIIc 5,00
39. Anna Doda
IIa 5,00
40. Kamila Pisarska
IIb 5,00
41. Natalia Król
IId 5,00
42. Bernadetta Tuleja
IId 5,00
43. Teresa Witkowska
Ic 5,00
44. Karolina Klima
Ie 5,00
45. Aleksandra Malarczyk
Ie 5,00
46. Aleksandra Mycek
Ie 5,00
47. Marcin Popiela
Ie 5,00
XII 48. Magdalena Gołda
IIIa 4,94
49. Anna Miękina
IIIa 4,94
50. Natalia Węglarz
IIIa 4,94
XIII 51. Arkadiusz Kaleta
IIIe 4,93
52. Krzysztof Molendys
IIIe 4,93
53. Dawid Olbrycht
IIa 4,93
54. Izabela Nowak
IIb 4,93
55. Izabela Palonek
IIe 4,93
56. Karolina Śliwa
Ie 4,93
XIV 57. Dominika Marciniak
Ic 4,92
58. Monika Wiej
Ic 4,92
XV 59. Kamila Dubiel
Id 4,90
60. Anna Stach
Id 4,90
XVI 61. Weronika Piwowarczyk
IIIb 4,88
62. Marcin Włoch
IIIb 4,88
63. Małgorzata Mazurek
IIIc 4,88
XVII 64. Iwona Matuszyk
IIIe 4,87
65. Anna Potera
IIIe 4,87
66. Karolina Pisarska
IIb 4,87
67. Piotr Kruczek
IIe 4,87
XVIII 68. Barbara Czarnota
IIId 4,86
69. Gabriela Kubicka
IIc 4,86
70. Dominika Gomułka
IId 4,86
71. Aleksandra Tuleja
Ia 4,86
72. Natalia Majka
Ie 4,86
XIX 73. Nikola Olbrycht
Ib 4,85
74. Monika Wójcik
Ib 4,85
XX 75. Marzena Obrał
IIIb 4,81
76. Anna Ruśkowska
IIIb 4,81
77. Tomasz Sikora
IIIb 4,81
78. Joanna Feliks
IIId 4,81
XXI 79. Miłosz Chyba
IIb 4,80
80. Justyna Korba
Ib 4,80
XXII 81. Sebastian Tatko
Ib 4,78
XXIII 82. Izabela Tabor
Ia 4,77
XXIV 83. Magdalena Feliks
IIId 4,75
84. Aleksandra Kmiecik
IIIe 4,75

Gratulujemy !
Kangur Matematyczny
Dodane przez admin dnia czerwiec 07 2011 20:38:17
Dnia 17 marca 2011r. odbył się konkurs Kangur Matematyczny. sześcioro uczniów naszego Gimnazjum osiągnęło w nim wysokie noty. Są nimi:
1. Patryk Drabik kl.Ic - wynik bardzo dobry - przyznany 1% najlepszych uczestników w kraju.

Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia - przyznawane 10% najlepszych uczestników w kraju.
2. Lidia Nowak kl.Ib
3. Dziewońska Kamila kl.Ie
4. Karol Rybak kl.Ic
5. Kamil Łyżczarz kl.IIc
6. Krzysztof Franiek kl.IIIc


GRATULUJEMY! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!



Strona 36 z 44 << < 33 34 35 36 37 38 39 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
tel/fax: (012) 251-55-41 e-mail: gimnazjumgdow@wp.pl spgdow@wp.pl ----------------------------------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE-------------------------------------------------------------------------------