Strona głowna ˇ Galeria zdjęć ˇ www.spgdow.szkolnastrona.pl ˇ KLIKNIJ - POMÓŻ ˇ ----------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE---------------------------------środa, Kwiecień 24, 2019
Nawigacja
bullet Strona głowna
bullet Aktualności
bullet Galeria zdjęć
bullet Uczeń zdolny
bullet Zdrowe odżywianie
bullet Projekt KIERUNEK PRZYSZŁOŚĆ
bullet RODO
Szkolne Strony WWWoff

Szkoła
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin gimnazjalny
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH
Informacje dla Rodziców
Dokumentacja - pliki do pobrania
Dyrekcja
Konkursy przedmiotowe
Program wychowawczo - profilaktyczny
Wymagania na oceny
Podstawa programowa
Dzwonki
Plan lekcji
Samorząd Uczniowski
Wykaz podręczników
Absolwenci Gimnazjum
Prymusi 2010/2011 - I semestr
Dodane przez admin dnia styczeń 28 2011 21:10:57


Imię i nazwisko
Klasa Średnia
1. Teresa Pisarska
IIIc 5,14
2. Aneta Tomczyk
IIb
5,13
3. Kamil Kuśnierz
IIIe 5,07
4. Jacek Burkowicz
IIIc
5,07
5. Maria Ciężarek
IIIc
5,07
6. Krzysztof Franiek
IIIc
5,07
7. Aleksandra Tatara
IIc
5,07
8. Karolina Marszałek
Ib
5,07
9. Anna Chyba
Ic
5,07
10. Teresa Witkowska
Ic
5,07
11. Kamila Dziewońska
Ie
5,07
12. Magdalena Kot
Ie
5,07
13. Aleksandra Pilch
Ie
5,07
14. Anna Garncarz
IIb
5,00
15. Klaudia Klęsk
IIb
5,00
16. Karol Rybak
Ic
5,00
17. Karolina Dulik
Id
5,00
18. Anna Majka
Ie
5,00
19. Klaudia Budna
IIIa
4,93
20. Anna Doda
IIa
4,93
21. Natalia Król
IId
4,93
22. Weronika Tuleja
Ib
4,93
23. Aleksandra Malarczyk
Ie
4,93
24. Małgorzata Rokosz
IIIc
4,92
25. Krzysztof Molendys
IIIe
4,92
26. Patryk Drabik
Ic
4,92
27. Olga Stasiak
Ic
4,92
28. Justyna Dubiel
Id
4,92
29. Tomasz Pacek
IIIa
4,86
30. Bernadetta Tuleja
IId
4,86
31. Małgorzata Włoch
IId
4,86
32. Karolina Wójtowicz
IId
4.86
33. Lidia Nowak
Ib
4,86
34. Karolina Klima
Ie
4,86
35. Aleksandra Mycek
Ie
4,86
36. Kamila Chlipała
IIIc
4,85
37. Bartłomiej Danek
IIIc
4,85
38. Kamila Pisarska
IIb
4,85
39. Justyna Substelna
IIb
4,85
40. Miłosz Chyba
IIb
4,80
41. Karolina Śliwa
Ie
4,79
42. Dominika Głowa
Ic
4,78
43. Kamila Dubiel
Id
4,78

Wywiadówka - 26 styczeń 2011 r.
Dodane przez admin dnia styczeń 21 2011 18:13:32
Spotkanie z rodzicami zostaje przeniesione z dnia 27 stycznia na dzień 26 stycznia 2011 r. i rozpocznie się o godzinie 1700 na auli szkolnej spotkaniem z Dyrektorem Gimnazjum.


Wypoczynek „ZIMA 2011”
Dodane przez admin dnia styczeń 21 2011 18:08:45
Informuję, że na stronie www.kratorium.krakow.pl znajduje się informacja dla rodziców Małopolskiego Kuratora Oświaty na temat organizacji i przebiegu wypoczynku „ZIMA 2011”. Informacja jest niezwykle ważna ze względu na warunki, jakie musi zapewnić dzieciom i młodzieży organizator wypoczynku.
z poważaniem
Dyrektor Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie Jan Zawała


Konkursy przedmiotowe - etap wojewódzki
Dodane przez admin dnia styczeń 13 2011 19:22:07
Konkursy przedmiotowe - awans do etapu wojewódzkiego
GRATULUJEMY !!!!!


Lp. Konkurs
Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Termin etapu wojewódzkiego
1. Geograficzny 
Kamil Kuśnierz - IIIe
3 marca

Wyniki WOŚP 2011
Dodane przez admin dnia styczeń 13 2011 19:18:09
Wyniki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
w Gdowie
9 stycznia 2011 r.

Kwota zebrana przez wolontariuszy naszego Gimnazjum to
17 818,43 zł


Grupy, które zebrały najwięcej pieniędzy:


I - 1430,43 zł. - Joanna Feliks, Karolina Mucha, Barbara Czarnota

II - 1053,02 - Magdalena Biernat, Anna Potera, Iwona Matuszyk

III - 984,20 - Aleksandra Pilch, Aleksandra Malarczyk, Aleksandra Mycek

Apel Świąteczny
Dodane przez admin dnia grudzień 26 2010 12:18:00


22 grudnia miał miejsce w naszym Gimnazjum apel świąteczny, podczas którego zostały wystawione Jasełka przez szkolną grupę teatralną "Cicho sza".


Ponadto wystąpił chór szkolny i zespół muzyczny. Zobaczcie zdjęcia w Galerii
Konkursy przedmiotowe - etap rejonowy
Dodane przez admin dnia grudzień 09 2010 23:13:42
Konkursy przedmiotowe - awans do etapu rejonowego
GRATULUJEMY !!!!!


Lp. Konkurs
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Termin etapu rejonowego
1. Geograficzny
Kamil Kuśnierz - IIIe
6 grudnia
2. Matematyczny
Patryk Drabik - Ic
Krzysztof Franiek - IIIc

7 grudnia
3. Biologiczny
Aleksandra Tatara -IIc
Teresa Pisarska - IIIc
14 grudnia
4. Historyczny
  Miłosz Chyba - IIb
Artur Jabłoński - IIIb
15 grudnia

Dzień Patrona Szkoły
Dodane przez admin dnia grudzień 08 2010 23:08:54
Dzisiaj świętowaliśmy

Świętego Brata Alberta


Podczas uroczystości uczniowie klas I złożyli ślubowanie.
Na zakończenie odbył się finał konkursu wiedzy o życiu i działalności św. Brata Alberta.
Zwyciężyła drużyna w składzie: Małgorzata Rokosz i Kamila Chlipała z klasy IIIc
Zmiany w Statucie Gimnazjum
Dodane przez admin dnia listopad 15 2010 13:17:00

Najważniejszą zmianą w Statucie Gimnazjum jest dodanie nowego rozdziału: "Projekt edukacyjny".
W związku z powyższym uległy również pewnej zmianie kryteria ocen zachowania.
... więcej
Konkurs fotograficzny i plastyczny
Dodane przez admin dnia październik 19 2010 11:02:53




Konkurs na najciekawszą fotografię


Tematy: 1) Pejzaż jesienny
2) Pejzaż zimowy
3) Portret kolegi lub koleżanki

Format: A5

Terminy: 1) 15 - 17 XI 2010r.
2) 17 - 19 I 2011r.
3) 14 - 16 II 2011r.





Konkurs na pejzaż jesienny - malarstwo

Technika: plakatówka, akryl, tempera

Proponowane metody: kolaż, frotaż, techniki mieszane

Format: A3, A2

Termin: 15 - 17 XI 2010r.

Elżbieta Mokrzycka - Murzyn
Edyta Pietracha
Wywiadówka - 3 listopada 2010 r.
Dodane przez admin dnia październik 15 2010 10:27:24
Spotkanie z rodzicami zostaje przeniesione z dnia 28 października na dzień 3 listopada 2010 r.


Strona 36 z 42 << < 33 34 35 36 37 38 39 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
tel/fax: (012) 251-55-41 e-mail: gimnazjumgdow@wp.pl spgdow@wp.pl ----------------------------------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE-------------------------------------------------------------------------------