Strona głowna ˇ Galeria zdjęć ˇ www.spgdow.szkolnastrona.pl ˇ KLIKNIJ - POMÓŻ ˇ ----------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE---------------------------------środa, Marzec 20, 2019
Nawigacja
bullet Strona głowna
bullet Aktualności
bullet Galeria zdjęć
bullet Uczeń zdolny
bullet Zdrowe odżywianie
bullet Projekt KIERUNEK PRZYSZŁOŚĆ
bullet RODO
Szkolne Strony WWWoff

Szkoła
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin gimnazjalny
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ŚREDNICH
Informacje dla Rodziców
Dokumentacja - pliki do pobrania
Dyrekcja
Konkursy przedmiotowe
Program wychowawczo - profilaktyczny
Wymagania na oceny
Podstawa programowa
Dzwonki
Plan lekcji
Samorząd Uczniowski
Wykaz podręczników
Absolwenci Gimnazjum
Zmiana planu lekcji
Dodane przez admin dnia styczeń 12 2019 11:00:04

Świąteczna biblioteka
Dodane przez admin dnia grudzień 27 2018 13:37:54


Atmosfera przygotowywania się do Świąt Bożego Narodzenia dotarła także do szkolnej biblioteki.

Powstała książkowa choinka, a uczniowie mieli okazję zdać się na los i wypożyczyć sobie prezent.


Powiatowe Zawody Koszykówki chłopców
Dodane przez admin dnia grudzień 22 2018 19:55:12

Powiatowe Zawody Koszykówki chłopców

Niepołomice 11.12.2018 r.


II miejsce reprezentacji Szkoły Podstawowej w Gdowie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Dnia 11 grudnia 2018r. odbyły się Powiatowe Zawody Koszykówki chłopców. Drużyna chłopców SP Gdów zajęła II zaszczytne miejsce i tym samym zdobyła tytuł Wicemistrza Powiatu Wielickiego.

Zespół w składzie:
- Marcin Bankowicz,
- Jan Pisarski,
- Kacper Jamka,
- Paweł Tyrański,
- Mateusz Pijanowski,
- Krystian Korba,
- Rafał Jabłoński,
- Oskar Łosiowski,
- Michał Wróbel,
- Damian Bzdyl,
- Bartosz Turakiewicz,
- Oskar Wróbel.

Opiekun Wojciech Szewczyk.


Szkolny Turniej Siatkówki
Dodane przez admin dnia grudzień 22 2018 19:54:50

Szkolny Turniej Siatkówki

„dwójek” – kl. VII  - VIII


07.12. (piątek) na hali sportowej odbył się Szkolny Turniej Siatkówki „dwójek” dziewcząt i chłopców z kl. VII i VIII.

Startowały 3 drużyny chłopców:
1. Maciej Rybak + Kacper Stańczyk
2. Oskar Łosiowski + Bartosz Turakiewicz
3. Michał Wróbel + Dominik Gwóźdź

Startowało 5 drużyn dziewcząt.
1. Śliwińska Klaudia + Gabriela Piech
2. Julia Pajor + Martyna Niewiarowska
3. Dominika Dyrdał + Katarzyna Węglarz
4. Patrycja Wójcik + Karolin Dominek
5. Amelia Mulik + Wiktoria Ślusarczyk

Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

Wśród dziewcząt:
I miejsce - Klaudia Śliwińska + Gabriela Piech
II miejsce - Patrycja Wójcik + Klaudia Dominek
III miejsce - Julia Pajor + Martyna Niewiarowska

Wśród chłopców:
I miejsce - Oskar Łosiowski + Bartosz Turakiewicz
II miejsce - Rybak Maciek + Stańczyk Kacper
III miejsce - Michał Wróbel + Dominik Gwóźdź

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

Mikołajkowy Szkolny Turniej Siatkówki „dwójek”
Dodane przez admin dnia grudzień 22 2018 19:54:33

Mikołajkowy Szkolny Turniej Siatkówki „dwójek”
- dziewcząt

12.12. (środa) na hali sportowej odbył się Szkolny Turniej Siatkówki „dwójek” dziewcząt.
Startowało 8 drużyn:
1. Kowalska Agnieszka + Klejdysz Karolina
2. Ziółkowska Natalia + Joanna Gocal
3. Palonek Zuzanna + Chanek Emilia
4. Obrał Natalia + Majewska Karolina
5. Leśniak Zuzanna + Piech Patrycja
6. Kowalik Karolina + Gwóźdź Klaudia
7. Nowak Beata + Bukowska Mariola
8. Piech Gabriela + Śliwińska Klaudia

Zawody były rozgrywane w trzech grupach systemem „każdy z każdym”.

Wśród dziewcząt:
I miejsce – Leśniak Zuzanna + Piech Patrycja
II miejsce – Ziółkowska Natalia + Joanna Gocal
III miejsce
Obrał Natalia + Majewska Karolina
IV miejsce
Palonek Zuzanna + Chanek Emilia

Mikołajkowy Szkolny Turniej Siatkówki „dwójek” - chłopców

14.12. (piątek) na hali sportowej odbył się Szkolny Turniej Siatkówki „dwójek” chłopców.
Startowało 10 drużyn:
1. Stokłosa Oskar + Tyrański Paweł
2. Dzięgiel Filip + Nowak Kamil
3. Turakiewicz Bartek + Wróbel Michał
4. Pacek Mateusz + Bezdyk Jakub
5. Rybak Maciej + Stańczyk Kacper
6. Bzdyl Damian + Wilkołek Kamil
7. Rozwadowski Marcel + Jamka Kacper
8. Szostak Paweł + Wróbel Oskar
9. Korba Krystian + Suchta Kamil
10. Ruśkowski Rafał + Grochal Wojtek

Zawody były rozgrywane w trzech grupach systemem „każdy z każdym”:

Wśród chłopców:
I miejsce – Stokłosa Oskar + Paweł Tyrański
II miejsce – Rozwadowski Marcel + Jamka Kacper
III miejsce
Korba Krystian + Suchta Kamil
IV miejsce
Bzdyl Damian + Wilkołek Kamil

W Galerii możecie obejrzeć pozostałe zdjęcia.

Życzenia Świąteczne
Dodane przez admin dnia grudzień 16 2018 20:59:42

Dzień wigilijny w naszej szkole
Dodane przez admin dnia grudzień 16 2018 20:59:16

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Gdowie informuje, że dnia 21 grudnia 2018 r. (piątek) zajęcia w szkole odbywać się będą według następującego harmonogramu:

1. Trzy pierwsze lekcje według rozkładu zajęć, o godz. 1020 - obiad.

2. Godzina 1040 - apel i wspólne kolędowanie.

3. Po zakończonym kolędowaniu uczniowie udają się na wigilie klasowe z wychowawcami do godziny 1230 (uczniowie z Winiar do godziny 1215 ze względu na odwóz), po czym wychodzą do domu.

OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY.
Gminne Zawody Koszykówki chłopców
Dodane przez admin dnia grudzień 16 2018 20:57:01

Gminne Zawody Koszykówki chłopców

Gdów 04.12.2018 r.


1 miejsce reprezentacji Szkoły Podstawowej w Gdowie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Dnia 4 grudnia 2018 r. odbyły się Gminne Zawody Koszykówki chłopców. Drużyna chłopców SP Gdów zajęła pierwsze miejsce. Zespół w składzie:

- Marcin Bankowicz,
- Jan Pisarski,
- Kacper Jamka,
- Paweł Tyrański,
- Mateusz Pijanowski,
- Krystian Korba,
- Rafał Jabłoński,
- Oskar Łosiowski,
- Michał Wróbel,
- Bartosz Turakiewicz,
- Oskar Wróbel

Opiekun Wojciech Szewczyk.


Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego Drużynowego chłopców
Dodane przez admin dnia grudzień 16 2018 20:56:25

Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego Drużynowego chłopców

Koźmice Wielkie 21.11.2018 r.


6 miejsce reprezentacji Szkoły Podstawowej w Gdowie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Dnia 21 listopada odbyły się Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego Drużynowego - IMS. SP Gdów zajęła 6 miejsce. Reprezentacja w składzie:
-Marcel Rozwadowski,
-Kacper Jamka,
-Oskar Stokłosa

Opiekun Wojciech Szewczyk.


Gminne Zawody Tenisa Stołowego Drużynowego chłopców
Dodane przez admin dnia grudzień 16 2018 20:50:08

Gminne Zawody Tenisa Stołowego Drużynowego chłopców

Pierzchów 17.11.2018 r.


2 miejsce reprezentacji Szkoły Podstawowej w Gdowie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Dnia 17 Listopada odbyły się Gminne Zawody -Tenis Stołowy Drużynowy - IMS. Reprezentacja chłopców po walce uległa reprezentacji SP Szczytniki i zajęła 2 miejsce.
Reprezentacja w składzie:
-Marcel Rozwadowski,
-Kacper Jamka,
-Oskar Stokłosa

Opiekun Wojciech Szewczyk.


Powiatowe Zawody Halowej Piłki Nożnej chłopców
Dodane przez admin dnia grudzień 16 2018 20:49:21

Powiatowe Zawody Halowej Piłki Nożnej chłopców

Niepołomice 18.10.2018 r.


3 miejsce reprezentacji Szkoły Podstawowej w Gdowie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Dnia 18 października odbyły się Powiatowe Zawody Piłki Nożnej Halowej w ramach IMS. SP Gdów w kategorii chłopców zajęła zaszczytne 3 miejsce w Powiecie Wielickim. W zawodach uczestniczył zespół składzie:
- Kacper Jamka,
- Paweł Tyrański,
- Mateusz Gaca,
- Oskar Łosiowski,
- Dawid Wronecki,
- Marcel Rozwadowski,
- Bartosz Turakiewicz,
- Michał Wróbel,
- Jakub Nowak,
- Kacper Tatko,
- Rafał Jabłoński,
- Oskar Wróbel

Opiekun Wojciech Szewczyk.


Strona 3 z 41 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
tel/fax: (012) 251-55-41 e-mail: gimnazjumgdow@wp.pl spgdow@wp.pl ----------------------------------------------------------WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE-------------------------------------------------------------------------------